Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура.      Подбор тура: (067) 448-34-60 

Подобрать тур:

День Кузнеца в "Парке Киевская Русь"

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

05.08.2011

Рубрика: Украина (241)

Фотоприложение к статье

6-7 серпня Парк Київська Русь (с. Копачів, Обухівський район, Київська область) відчинить ворота для кращих майстрів ковальскої справи.

Організатори свята влаштують ексклюзивні конкурси та турніри. Ковалі разом із гостями зіграють середньовічний гімн ковальському мистецтву молотом на наковальні, а візантійські вершники зійдуться в поєдинку із хазарами. Найкращі майстри отримають подарунки та потраплять до "Книги слави "Парка Київська Русь".

Відкриє "День Коваля" урочиста хода найкращих ковалів України та вітання князя Володимира. Зона середньовічної імпровізації буде готова до зустрічі гостей. Чоловікам проведуть майстер-клас із ратної справи, а жінок навчать середньовіковому танку. Грандіозна ігрова програма - "Забави ковалів" - дозволить гостям Парку приміряти войовничу роль ремісників. Для всіх бажаючих організатору заходу влаштують бої з ведмедями, метання молотів і підков. Ковалів змінять на полі бою візантійці та хазари у змаганні за княжу корону, вершники пройдуть низку випробувань: вразять списом сарацина, нанизають на меч три кільця та підчеплять на ходу хустинку дами серця. До речі, цього сезону така лицарська розвага відбудеться вперше і стане презентаційною.

"День Коваля" припаде до смаку гостям Парку Київська Русь. Святкове дійство вразить відвідувачів як ремісничою, так і військовою справами.

 

Більш детальна інформація

 

Довідка: "Парк Київська Русь" - Центр культури та історії Древньої Русі, що будується в с.Копачів Обухівського району Київської області. Мета проекту: створення культурної столиці східнослов'янських держав шляхом відтворення Дитинця-Кремля стародавнього Києва V-XIII ст. з усіма спорудами епохи та атмосферою Древньої Русі на основі історичних даних. Автор проекту - президент БО "Слов'янський фонд" Володимир Янченко.

Акредитація для ЗМІ за телефоном: +38 044 461 99 37; 063 156 70 13 Катерина Даник.

 

Комментарии (1) Просмотров (9617)

Ксения
05.08.2011
Были в прошлом году на Огненном Шоу - очень понравилось! Собираемся и на это мероприятие.

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели