Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура. Звоните: (044) 393-43-97, (067) 448-34-60

Подобрать тур:

Екотуризм у Радехові

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

01.07.2014

Рубрика: Вокруг света (606)

vidp-od.jpg

Ірина Бігун

nophoto.jpgРадехів – районний центр у Львівській області, розташований у рівнинній і легкохвилястій місцевості Надбужанської котловини, над річкою Острівка — притокою Стиру.

 

Ми з друзями називаємо своє місто «Перлина Заходу». Хтось сприймає це, як жарт – адже на звання туристичного центру містечко не претендує. Але для мене Радехів – це той рідний куточок для мого серця, де живуть найрідніші люди, які навчили мене любити життя, Бога і Україну.

 

 

Радехів – провінційне містечко з претензією на європейськість і чітко вираженою етнотрадицією. Тут не уявляють Великдень без власноруч пофарбованих писанок, а Різдво – без заспіваної коляди. Кожен, хто відвідає Радехів відчує неймовірний дух української традиції, розпочинаючи кожне свято чи недільний ранок із молитви в храмі св.Миколая. На свято Трійці радехівчани прикрашають домівки лісовими травами та гіллям, а на Спаса(19 серпня) освячуємо яблука та інші фрукти. А смачнючі вареники та борщ – це традиційна страва кожної господині на недільний день.

 

 

 

Екотуризм – ідеальний варіант для тих, хто втомився від щоденної рутини, загазованого повітря, хлорованої води і  продуктів із супермаркетів. Екотуризм в містечку Радехів – це золота можливість омолодитись тілом та духом. Ліси, які зі всіх сторін оточують місто, роблять повітря особливо чистим і медово солодким. Чорноземи, якими багаті наші землі, пригостять Вас соковитими ягодами, фруктами та овочами. Вода вирізняється своєю чистотою, адже понад місто проходить головний європейський вододіл. Спечіть хліб у печі, приготуйте неймовірно ароматне варення із зібраних у саду яблук, принесіть із криниці води, напийтесь парного молока……відчуйте таке потрібне і важливе для кожного єднання із природою.

 

 

І хоч не здивує Вас моє місто сотнями історичних та культурних пам’яток, та більш ніж 500-річна історія залишила не аби яку спадщину.

 

 

Запрошую у Радехів і знаю, що цю подорож Ви запам’ятаєте. Адже щирість, позитив, людяність та посмішки, які випромінюють радехівчани забути неможливо.

 

І як кажуть у нас – в Радехові: «Моє серце і двері до мого дому завжди відкриті для добрих людей!!!»

 

Комментарии (0) Просмотров (1435)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели