Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура.

Я бы хотел отдохнуть:

Екотуризм у Радехові

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

01.07.2014

Рубрика: Вокруг света (554)

vidp-od.jpg

Ірина Бігун

nophoto.jpgРадехів – районний центр у Львівській області, розташований у рівнинній і легкохвилястій місцевості Надбужанської котловини, над річкою Острівка — притокою Стиру.

 

Ми з друзями називаємо своє місто «Перлина Заходу». Хтось сприймає це, як жарт – адже на звання туристичного центру містечко не претендує. Але для мене Радехів – це той рідний куточок для мого серця, де живуть найрідніші люди, які навчили мене любити життя, Бога і Україну.

 

 

Радехів – провінційне містечко з претензією на європейськість і чітко вираженою етнотрадицією. Тут не уявляють Великдень без власноруч пофарбованих писанок, а Різдво – без заспіваної коляди. Кожен, хто відвідає Радехів відчує неймовірний дух української традиції, розпочинаючи кожне свято чи недільний ранок із молитви в храмі св.Миколая. На свято Трійці радехівчани прикрашають домівки лісовими травами та гіллям, а на Спаса(19 серпня) освячуємо яблука та інші фрукти. А смачнючі вареники та борщ – це традиційна страва кожної господині на недільний день.

 

 

 

Екотуризм – ідеальний варіант для тих, хто втомився від щоденної рутини, загазованого повітря, хлорованої води і  продуктів із супермаркетів. Екотуризм в містечку Радехів – це золота можливість омолодитись тілом та духом. Ліси, які зі всіх сторін оточують місто, роблять повітря особливо чистим і медово солодким. Чорноземи, якими багаті наші землі, пригостять Вас соковитими ягодами, фруктами та овочами. Вода вирізняється своєю чистотою, адже понад місто проходить головний європейський вододіл. Спечіть хліб у печі, приготуйте неймовірно ароматне варення із зібраних у саду яблук, принесіть із криниці води, напийтесь парного молока……відчуйте таке потрібне і важливе для кожного єднання із природою.

 

 

І хоч не здивує Вас моє місто сотнями історичних та культурних пам’яток, та більш ніж 500-річна історія залишила не аби яку спадщину.

 

 

Запрошую у Радехів і знаю, що цю подорож Ви запам’ятаєте. Адже щирість, позитив, людяність та посмішки, які випромінюють радехівчани забути неможливо.

 

І як кажуть у нас – в Радехові: «Моє серце і двері до мого дому завжди відкриті для добрих людей!!!»

 

Комментарии (0) Просмотров (1231)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели
Карпатские Полонины

КАРПАТЫ

067 561 28 92
050 320 16 74
050 363 35 47
Карпатские Полонины, Орив
Карпатские Полонины Отель "Карпатські полонини" расположен на вершине горы (939 м над уровнем моря), в 7 км от ближайшего населенного пункта. в отеле имеются номера различной категории, а также коттеджи. К услугам отдыхающих предоставляются пешие экскурсии и автомобильные по горам и
Letizia Country Club

КАРПАТЫ

0681545454
Letizia Country Club, Шаян
Letizia Country Club
Киевская Русь - Сходница

КАРПАТЫ

+38 095 414 33 44
+38 067 656 89 55
Киевская Русь - Сходница, Сходница
Киевская Русь - Сходница Четырехзвездочная гостиница Сходницы с лечебно-оздоровительными функциями "Киевская Русь" приглашает на отдых в Карпатах и лечение к себе гостей, желающих красиво отдохнуть и оздоровиться в живописном уголке северо-восточных склонов Карпат, бальнеологическом курортном
Lavanda Country Club Villa

КАРПАТЫ

0504330050
Lavanda Country Club Villa, Яремче
Lavanda Country Club Villa