Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура.      Подбор тура: (067) 448-34-60 

Подобрать тур:

Фестиваль «Східницьке літо-2011» стартував п’ятигодинним концертом!!!

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

16.06.2011

Рубрика: Украина (241)

Фотоприложение к статье

Фестиваль «Східницьке літо-2011» стартував п'ятигодинним концертом!!!

Справжнім святом із п'ятигодинним концертом, ватрою з народними традиціями та масовими гуляннями стало для східничан та чисельної армії гостей і відпочивальників курортного селища відкриття фестивалю «Східницьке літо».

До пізньої ночі центр курортного селища Східниці перетворився на грандіозну сцену під відкритим небом, на яку один за одним виходили самодіяльні колективи та народні таланти Східниці та сусіднього Борислава.

Справжньою окрасою свята стали виступи хору «Лемківська студенка», вокального ансамблю «Любисток» та гурту «Бориславські батяри», які зачарували своїм виступом численну аудиторію глядачів та учасників свята.

За задумом організаторів фестиваль «Східницьке літо» матиме характер щорічного свята, яке розпочинатиметься щороку на Трійцю і триватиме упродовж всього літа. Оргкомітет планує у рамках фестивалю проводити святкування кожної неділі. Кожен захід у рамках «Східницького літа» матиме характер окремого свята, яке за змістом суттєво відрізнятиметься від попередніх святкувань і проводитиметься за окремим сценарієм. Пік святкувань припадатиме на серпень, коли відзначатиметься День курорту Східниця. Завершиться фестиваль великим гала-концертом за участю самодіяльних артистів краю та зірок української 24 серпня - у День незалежності України.

Комментарии (1) Просмотров (10313)

Роман
23.06.2011
Це дійсно правда. Східницьке літо-супер!

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели