Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура.      Подбор тура: (067) 448-34-60 

Подобрать тур:

Фотоконкурс "Україна Туристична": нові імена, нові роботи

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

05.12.2011

Рубрика: Украина (241)

Фотоприложение к статье

15 листопада у Київському Будинку Художника відбулось урочисте відкриття фотовиставки «Україна туристична». Виставка стала результатом однойменного фотоконкурсу, ініційованого Національним туристичним офісом, Асоціацією журналістів «Туристичний прес-клуб України» і проведеного за підтримки Райффайзен Банку Аваль і Страхової компанії «УНІКА» та авіакомпанії МАУ.  Нагороджував журналістів відомий медіа-мандрівник тележурналіст Ігор Слісаренко.

Метою виставки та фотоконкурсу, що передував їй, є сприяння формуванню іміджу України як привабливого напрямку для туризму та відпочинку, пропаганда нових можливостей нашої країни через художнє сприйняття майстрів мистецтва. Фотоконкурс «Україна туристична» проводиться другий рік поспіль.

Другий Всеукраїнський конкурс туристичної фотографії стартував 1 жовтня цього року. До участі в конкурсі були запрошені всі бажаючі – як професійні фотохудожники, фотографи, штатні співробітники засобів масової інформації, так і фотографи-аматори. Кожен бажаючий міг подати на конкурс до 10 власних фотографій, зроблених за останні два роки.

На першому етапі – з 1 жовтня по 1 листопада – учасниками фотоконкурсу було представлено близько 600 знімків. З їх числа журі відібрало 50 найкращих робіт на туристичну тематику, які й були представлені на фотовиставці за його підсумками. Усі ці роботи були адресовані широкій громадськості на фотовиставці, що відкрилася та триватиме до 30 листопада.

Окрім фотовиставки, що відкрилася в Будинку Художника, найкращі 50 знімків фотоконкурсу будуть показані під час проведення фінальної частини Євро-2012 в Києві, а також на спеціальних виставках у Росії й Ізраїлі.

Керівник Держагентства з питань туризму та курортів Олена Шаповалова та голова Ради з питань туризму і курортів Євген Самарцев під час урочистого відкриття фотовиставки «Україна туристична» подякували фотографам за їх роботу, завдяки якій широка громадськість, гості країни дізнаються про унікальні туристичні можливості України. 

Переглянути фотороботи можна тут:

http://www.ukrtourism.com/seminars/15-11-2011-44_96_1.html

http://www.starlife.com.ua/posts/televeduchij-gor-slsarenko-nag-9939.html

Комментарии (0) Просмотров (10009)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели