Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура. Подбор тура: (067) 005-69-05, (050) 345-14-50, Реклама: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

ГОТЕЛЬ У ЯКОМУ Є ВСЕ ДЛЯ СПРАВЖНЬОГО ВІДПОЧИНКУ

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

28.10.2013

Рубрика: Украина (241)

Фотоприложение к статье

ГОТЕЛЬ У ЯКОМУ Є ВСЕ ДЛЯ СПРАВЖНЬОГО ВІДПОЧИНКУ

 

 

«Трайдент» цього року представляє унікальний новозбудований комплекс у Польских Бескидах – чотиризірковий  готель  «Arlamow» – офіційним представником якого в Україні став туроператор «Трайдент».

 

За скромною назвою готелю приховується один із наймасштабніших туристичних об’єктів такого плану в Європі!

 

Готель Арламов – це чотиризірковий об’єкт, який знаходиться у серці карпат - Підкарпатському воєводстві, гміні Устрики Дольні. Готель Арламов розміщений на вершині гори (590 м над р. м.) в оточенні лісу Пущі Карпатської.

 

 

Комплекс готелю Арламов складається з двох частин поєднаних між собою – нової частини, а також повністю модернізованої історичної частини – Резиденції, в яку під час військового стану 1982 року був інтернований Лех Валенса, пізніше президент Республіки Польща.

Готель Арламов підготував 254 комфортабельні номери, в тому числі 20 апартаментів. Особливу увагу готель приділяє і людям з обмеженими можливосняти. Також готель пропонує VIP номери – 2 президентськиз люкси.

 

Готель Арламов своїм відвідувачам, пропонує  3 ресторани, винятково багатий та привабливий 3-рівневий комплекс СПА та Велнес, а також один з найбільших та найсучасніших конференц-центрів Польщі. 

Арламов має чудову рекреаційно-спортивну базу, до якої входить поле для гольфу, а також лижний комплекс, кінну школу та альпіністичну стінку. Це єдиний в Польщі готель, що має власний аеропорт, а також вертолітний майданчик.

 

Купуйте у мережі агенцій Трайдент Хіт

 

Комментарии (0) Просмотров (4378)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели