Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура.

Я бы хотел отдохнуть:

ГОТЕЛЬ У ЯКОМУ Є ВСЕ ДЛЯ СПРАВЖНЬОГО ВІДПОЧИНКУ

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

28.10.2013

Рубрика: Украина (240)

ГОТЕЛЬ У ЯКОМУ Є ВСЕ ДЛЯ СПРАВЖНЬОГО ВІДПОЧИНКУ

 

 

«Трайдент» цього року представляє унікальний новозбудований комплекс у Польских Бескидах – чотиризірковий  готель  «Arlamow» – офіційним представником якого в Україні став туроператор «Трайдент».

 

За скромною назвою готелю приховується один із наймасштабніших туристичних об’єктів такого плану в Європі!

 

Готель Арламов – це чотиризірковий об’єкт, який знаходиться у серці карпат - Підкарпатському воєводстві, гміні Устрики Дольні. Готель Арламов розміщений на вершині гори (590 м над р. м.) в оточенні лісу Пущі Карпатської.

 

 

Комплекс готелю Арламов складається з двох частин поєднаних між собою – нової частини, а також повністю модернізованої історичної частини – Резиденції, в яку під час військового стану 1982 року був інтернований Лех Валенса, пізніше президент Республіки Польща.

Готель Арламов підготував 254 комфортабельні номери, в тому числі 20 апартаментів. Особливу увагу готель приділяє і людям з обмеженими можливосняти. Також готель пропонує VIP номери – 2 президентськиз люкси.

 

Готель Арламов своїм відвідувачам, пропонує  3 ресторани, винятково багатий та привабливий 3-рівневий комплекс СПА та Велнес, а також один з найбільших та найсучасніших конференц-центрів Польщі. 

Арламов має чудову рекреаційно-спортивну базу, до якої входить поле для гольфу, а також лижний комплекс, кінну школу та альпіністичну стінку. Це єдиний в Польщі готель, що має власний аеропорт, а також вертолітний майданчик.

 

Купуйте у мережі агенцій Трайдент Хіт

 

Комментарии (0) Просмотров (3490)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели
Карпатские Полонины

КАРПАТЫ

067 561 28 92
050 320 16 74
050 363 35 47
Карпатские Полонины, Орив
Карпатские Полонины Отель "Карпатські полонини" расположен на вершине горы (939 м над уровнем моря), в 7 км от ближайшего населенного пункта. в отеле имеются номера различной категории, а также коттеджи. К услугам отдыхающих предоставляются пешие экскурсии и автомобильные по горам и
Letizia Country Club

КАРПАТЫ

0681545454
Letizia Country Club, Шаян
Letizia Country Club
Киевская Русь - Сходница

КАРПАТЫ

+38 095 414 33 44
+38 067 656 89 55
Киевская Русь - Сходница, Сходница
Киевская Русь - Сходница Четырехзвездочная гостиница Сходницы с лечебно-оздоровительными функциями "Киевская Русь" приглашает на отдых в Карпатах и лечение к себе гостей, желающих красиво отдохнуть и оздоровиться в живописном уголке северо-восточных склонов Карпат, бальнеологическом курортном
Lavanda Country Club Villa

КАРПАТЫ

0504330050
Lavanda Country Club Villa, Яремче
Lavanda Country Club Villa