Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура. Звоните: (044) 393-43-97, (067) 448-34-60

Подобрать тур:

Колядки. Щедрівки. Маланки

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

09.01.2013

Рубрика: Украина (241)

дівчата.jpg13 січня о 12 годині  у Національному музеї народної архітектури та побуту України на експозиції “Середня Наддніпрянщина” відбудеться свято “Колядки. Щедрівки. Маланки”.

Біля селянських садиб ХУІІІ та ХІХ століття будуть відтворені обряди колядування, щедрування, Маланки  фольклорними колективами з Київщини: “Веселі Українці”, «Малиновий дзвін” с. Іванковичі, “Діброва”  с. Гребінки Васильківського району, “Калина” с. Княжичі Броварського району.
На сценічній площадці музею колядки та щедрівки виконають столичні фольклорні колективи, до яких приєднаються гурти з Київщини. Українські сільські танці відтворить етнографічний танцювальний гурт музею “Дам лиха закаблукам!”.

У програмі свята також змагання серед відвідувачів музею на краще виконання колядки або щедрівки, майстер-клас з народного танцю та обрання кращої танцювальної пари, обряди ворожіння дівчат.

Цього ж дня відбудеться фінал Всеукраїнського дитячого конкурсу різдвяних зірок, оголошеного музеєм та будуть визначені переможці. Зірки, виготовлені його учасниками виставлені у школі початку ХХ століття с. Лоташеве Черкаської області. Там також експонується Різдвяна атрибутика, виготовлена майстром В.Шагалом.

Під час свята горітиме вогнище, біля якого відвідувачі музею зможуть зігрітися.
Ласкаво Просимо!
Адміністрація

Комментарии (0) Просмотров (4820)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели