Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура.

Я бы хотел отдохнуть:

#LOVEISTURKEY – найзначнішу загальноукраїнську промо-кампанію по Туреччині у 2016 р. було запущено Coral Travel

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

19.07.2016

Рубрика: Вокруг света (549)

256645537.jpg

Найбільша та найкреативніша рекламна кампанія по Туреччині під назвою #LOVEISTURKEY була розпочата Coral Travel в усіх куточках України – як у великих містах, так і в регіонах. Метою кампанії є різке збільшення продажу турів від Coral Travel до Туреччини, а також збільшення кількості туристів, що виїжджають до цієї країни, у 2016 р., у порівнянні з попереднім роком. Крім того, важливим завданням є покращення 
обізнаності про Туреччину як про туристичний напрямок, адже ця країна обіймає перше місце серед туристичних напрямків відпочинку українців у літньому сезоні 2016 р. Coral Travel також має на меті побудувати стійкий емоційний зв’язок між українськими туристами, Туреччиною як напрямком відпочинку та власне самим туроператором. Ми також хотіли б збільшити попит на турецький турпродукт – адже ми пропонуємо туристам для свого незабутнього відпочинку вибрати саме гостинну Туреччину!
 
Рекламну та промо-кампанію було розроблено Coral Travel та Міністерством культури та туризму Туреччини, її було підтримано цілою низкою турецьких готелів.
 
 
Рекламна кампанія є по-справжньому значною. В різних містах країни розміщено декілька сотень рекламних щитів, десятки беклайтів та величезний мегаборд в аеропорту «Бориспіль» поряд з Києвом. Онлайн-реклама, що включає баннери на найбільш відвідуваних веб-сайтах, контекстна реклама у Google, ремаркетинг та промо-пости у соціальних мережах, рекламні ролики та анонси ведучих у найпопулярніших радіошоу на двох великих радіостанціях – загальнонаціональній «Хіт FM» та на «JAM FM», що веде мовлення на Київ, брендування тролейбусів та трамваїв у великих містах, запуск спеціального промо веб-сайта www.loveisturkey.com, а також використання нового безкоштовного телефонного номеру, що використовується виключно для цієї кампанії: виділені оператори колл-центру, які опрацьовують запити клієнтів лише по цій кампанії, будуть раді надати клієнтові повну інформацію щодо Туреччини!   

256645546.jpg 
 
Родзинкою кампанії стала величезна BTL-акція, яка об’єднала всі франчайзингові агентства Coral Travel у 69 великих, середніх та малих містах по всій Україні. Одночасно по всій країні поширюються буклети, в яких надано інформацію щодо готелів, які беруть участь в кампанії #LOVEISTURKEY.
 
256645551.jpg  
 
Coral Travel є лідируючим гравцем на туристичному ринку України – міжнародний туроператор запускає наймасштабніші та найпомітніші акції та заходи!

256645622.jpg

Комментарии (0) Просмотров (794)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели
Карпатские Полонины

КАРПАТЫ

067 561 28 92
050 320 16 74
050 363 35 47
Карпатские Полонины, Орив
Карпатские Полонины Отель "Карпатські полонини" расположен на вершине горы (939 м над уровнем моря), в 7 км от ближайшего населенного пункта. в отеле имеются номера различной категории, а также коттеджи. К услугам отдыхающих предоставляются пешие экскурсии и автомобильные по горам и
Letizia Country Club

КАРПАТЫ

0681545454
Letizia Country Club, Шаян
Letizia Country Club
Киевская Русь - Сходница

КАРПАТЫ

+38 095 414 33 44
+38 067 656 89 55
Киевская Русь - Сходница, Сходница
Киевская Русь - Сходница Четырехзвездочная гостиница Сходницы с лечебно-оздоровительными функциями "Киевская Русь" приглашает на отдых в Карпатах и лечение к себе гостей, желающих красиво отдохнуть и оздоровиться в живописном уголке северо-восточных склонов Карпат, бальнеологическом курортном
Lavanda Country Club Villa

КАРПАТЫ

0504330050
Lavanda Country Club Villa, Яремче
Lavanda Country Club Villa