Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура. Подбор тура: (067) 005-69-05, (050) 345-14-50, Реклама: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

Мальовниче містечко на Прикарпаттi

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

04.07.2014

Рубрика: Вокруг света (653)

Фотоприложение к статье

 

Івано-Франківськ — мальовниче містечко Прикарпаття , що знаходиться на південному заході України. Засноване місто ще далекого1662 року Станіславом Потоцьким, завдяки якому місто і отримало магдебурзьке право. Тут оселялися і  вірмени, і євреї, працьовитість і наполегливість яких  разом із  можливостями Потоцьких, уже до кінця XVII ст. зробили із  Станіславова  великий торговий центр.

У 1962 році, на свою 300-ту річницю, місто змінило свою назву на Івано-Франківськ. З того часу місто назване ім'ям видатного письменника та громадського діяча Івана Франка, який часто сюди приїздив, мав багато друзів, писав і читав свої твори.

Одними із найстаріших споруд Станіславова є палац Потоцьких (1682) і парафіяльний костел Пресвятої Діви Марії (1703), що з 1979 р. є музеєм мистецтв. Безззаперечним серцем і архітектурним символом прикарпатського міста є  ратуша, яка і знаходиться в центрі ринкової площі з 1695 р.

      Весь центр міста надзвичайно компактно влашований, тут зовсім не обовязково  користуватися громадським транспортом, можна просто прогулюватися. Дуже багато спокійних і тихих вулиць, немає широких магістралей з величезною кількістю транспорту.

       З 2002 року в Івано-Франківську відбувається конкурс ковальської майстерності, його традиційно проводять кожного року. Приїзджають на нього представники із всієї України, є і гості з інших держав. Зазвичай багато мешканців міста із цікавістю спостерігають за їхньою роботою, яка потім і прикрашає вулиці міста.

Місто мало і  свою фортецю, але вона майже повністю була зруйнована. Частина стін залишилися в самому центрі, їх відновили  як частину торгового комплексу та галереї. Результат вийшов досить неочікуваним, це місце полюбилося багатьом мешканцям і гостям міста, тут завжди багато відвідувачів.

У місті є палац Потоцьких, але на сьогодні він досить у занепалому стані і знаходиться на закритій території. Тут було проведено тільки реставрацію вхідних воріт.

Івано-Франківськ має також  досить гарне і мальовниче міське озеро,  на ньому є свій "міст кохання" та "острів кохання".

Але звичайно Івано-Франківськ запам’ятається гостям міста не лише своїми визначними місцями, яких є ще надзвичайно багато, а й особливою атмосферою і гостьвитістю його мешканців. Відчути тепло і дух міста можна посидівши в затишній кав'ярні,яких в центрі міста чимало, слухаючи своєрідний український говір і насолоджуючись надзвичайною українською  музикою.

 

Комментарии (0) Просмотров (3961)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели