Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура.

Я бы хотел отдохнуть:

Мальовниче містечко на Прикарпаттi

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

04.07.2014

Рубрика: Вокруг света (549)

 

Івано-Франківськ — мальовниче містечко Прикарпаття , що знаходиться на південному заході України. Засноване місто ще далекого1662 року Станіславом Потоцьким, завдяки якому місто і отримало магдебурзьке право. Тут оселялися і  вірмени, і євреї, працьовитість і наполегливість яких  разом із  можливостями Потоцьких, уже до кінця XVII ст. зробили із  Станіславова  великий торговий центр.

У 1962 році, на свою 300-ту річницю, місто змінило свою назву на Івано-Франківськ. З того часу місто назване ім'ям видатного письменника та громадського діяча Івана Франка, який часто сюди приїздив, мав багато друзів, писав і читав свої твори.

Одними із найстаріших споруд Станіславова є палац Потоцьких (1682) і парафіяльний костел Пресвятої Діви Марії (1703), що з 1979 р. є музеєм мистецтв. Безззаперечним серцем і архітектурним символом прикарпатського міста є  ратуша, яка і знаходиться в центрі ринкової площі з 1695 р.

      Весь центр міста надзвичайно компактно влашований, тут зовсім не обовязково  користуватися громадським транспортом, можна просто прогулюватися. Дуже багато спокійних і тихих вулиць, немає широких магістралей з величезною кількістю транспорту.

       З 2002 року в Івано-Франківську відбувається конкурс ковальської майстерності, його традиційно проводять кожного року. Приїзджають на нього представники із всієї України, є і гості з інших держав. Зазвичай багато мешканців міста із цікавістю спостерігають за їхньою роботою, яка потім і прикрашає вулиці міста.

Місто мало і  свою фортецю, але вона майже повністю була зруйнована. Частина стін залишилися в самому центрі, їх відновили  як частину торгового комплексу та галереї. Результат вийшов досить неочікуваним, це місце полюбилося багатьом мешканцям і гостям міста, тут завжди багато відвідувачів.

У місті є палац Потоцьких, але на сьогодні він досить у занепалому стані і знаходиться на закритій території. Тут було проведено тільки реставрацію вхідних воріт.

Івано-Франківськ має також  досить гарне і мальовниче міське озеро,  на ньому є свій "міст кохання" та "острів кохання".

Але звичайно Івано-Франківськ запам’ятається гостям міста не лише своїми визначними місцями, яких є ще надзвичайно багато, а й особливою атмосферою і гостьвитістю його мешканців. Відчути тепло і дух міста можна посидівши в затишній кав'ярні,яких в центрі міста чимало, слухаючи своєрідний український говір і насолоджуючись надзвичайною українською  музикою.

 

Комментарии (0) Просмотров (3112)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели
Карпатские Полонины

КАРПАТЫ

067 561 28 92
050 320 16 74
050 363 35 47
Карпатские Полонины, Орив
Карпатские Полонины Отель "Карпатські полонини" расположен на вершине горы (939 м над уровнем моря), в 7 км от ближайшего населенного пункта. в отеле имеются номера различной категории, а также коттеджи. К услугам отдыхающих предоставляются пешие экскурсии и автомобильные по горам и
Letizia Country Club

КАРПАТЫ

0681545454
Letizia Country Club, Шаян
Letizia Country Club
Киевская Русь - Сходница

КАРПАТЫ

+38 095 414 33 44
+38 067 656 89 55
Киевская Русь - Сходница, Сходница
Киевская Русь - Сходница Четырехзвездочная гостиница Сходницы с лечебно-оздоровительными функциями "Киевская Русь" приглашает на отдых в Карпатах и лечение к себе гостей, желающих красиво отдохнуть и оздоровиться в живописном уголке северо-восточных склонов Карпат, бальнеологическом курортном
Lavanda Country Club Villa

КАРПАТЫ

0504330050
Lavanda Country Club Villa, Яремче
Lavanda Country Club Villa