Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура. Подбор тура: (067) 005-69-05, (050) 345-14-50, Реклама: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

Мелодика Києва

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

03.07.2014

Рубрика: Вокруг света (653)

Фотоприложение к статье

vidp-od.jpg

Дерипапа Анна 

   fsef_1.jpgСтереотипно чи ні,проте туристи знають Київ набагато кращим,аніж ми,кияни. Ми для яких Київ-це звична схема маршрутів з пункту А в Б, місто за скляними вікнами та бетонними стінами будніх днів, які спадають до сірих відтінків своєю передбачуваністю.

 

   Одна прямаскажений темп, який перефарбовує надзвичайне у звичайне, який несе нас із заплющеними очима повз усіх барв міста.

 

 

   За темними вікнами автомобілів,тонами паперів та мегабайтами справ...ми рідко коли дозволяємо собі натиснути на "стоп", аби перевести подих, відірвати очі від гаджетів та пірнути в глиб Київської мелодики, яка перегукується між перехресними несподіванками вчорашнього та сьогодення.

 

 

   Туристичний погляд прокрадаэться значно глибше. Між вузеньких вуличок, вздовж Андріївського узвозу, який щопори кишить сувенірними прилавками, художніми фарбами та ексклюзивами часу; між величних площ від Європейської до Незалежності на ких історія розгортається пожиттєво; між затишних кав'ярень та фешенебельних ресторанів різнокраїнових ароматів та присмаків; між театральних сценаріїв та оперних овацій, вуличних забав та ароматів квітів.

 

 

   Вражаючі світанки, мрійливі прогулянки, романтичні замальовки краєвидів та шум нічних колес повз світло ліхтарів.

 

   Навряд чи мелодія цього міста залишить ваші емоції байдужими..

 

 

Комментарии (0) Просмотров (1614)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели