Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура. Подбор тура: (067) 005-69-05, (050) 345-14-50, Реклама: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

Мій незабутній Червоноград…

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

07.07.2014

Рубрика: Вокруг света (653)

Фотоприложение к статье

 

Червоноград це місто  шахтарів, її столиця західна. Воно може покрасуватися і гарними пейзажами з багатоповерхівок, і розвитком туризму на байдарках, який тільки но почав розвиватися. Але про це я розповім згодом, а почну свою розповідь насамперед із історії.  Почалася його історія з  1692 року  - гетьманом  Казимиром Щенсним , який назвав на честь  дружини своєї Кристини Любомирської. А гілкою історії, на якій почав розвиватися радянський Червоноград, стали віднайдені поклади кам'яного вугілля. І 1950 році розпочалося будівництво шахт.

І свою розповідь я хочу почати з шахт і проведу Вас у підземелля, де народжується «чорне золото».

Прошу подивитися кілька фото, які я представила у колажі, щоб можна було розглянути шахту детальніше у знімках.

 

 

На попередньому колажі можна побачити місця для роботи гірників, що їх перевозить такий собі електровоз, який тягне за собою кілька вагонів , а також пускачі, що забезпечують подачу напруги до лебідкок, тощо.

А головна увага на шахті приділяється звичайно безпеці праці:

- засоби захисту (округлий "термос") – який забезпечує працівників киснем (при пожежі чи за відсутності придатної для дихання атмосфери),

- інтерферометр (чорна шкатулка)- це такий прилад для вимірювання концентрації газу метану.

- ретро-стиль -J- шахтний телефон, через який в разі чого можна зв’язатись з «верхнім світом».

Ось прошу до огляду знімків:

 

       

 

Продовжу свою оповідь і розкажу ще про одну організацію, яка може бути задіяна коли стається аварія на шахтах, назва її у Львівському регіоні ЛВ ВГРЗ, і запропоную Вашій увазі декілька фотографій, які представив мій чоловік під час рятувальних робіт в оперативному  відділі та в самій шахті:

 

 

Трішки зайшла мова про сумне, але я поверну настрій та покажу Червоноград зі сторони кольорової, красу якого можна оглянути з місцевих багатоповерхівок:

 

Для любителів активного відпочинку околиці Червонограда є чудовим місцем — навколо сосонові ліси та багато рік, по яких зручно сплавлятися на каяках (човнах, схожих на байдарку).

 

 

Останніми роками річкм Солокія, Рата та Західний Буг популярні серед польських байдарників, і це доволі символічно, тому що Рата та Солокія беруть початок саме в Польщі, поблизу мого міста вони впадають у Західний Буг і знову повертаються на польську територію. Щороку в рамках програми співпраці між прикордонними територіями України та Польщі відбуваються сплави на байдарках, а поблизу Червонограда розгортається туристичне наметове містечко.

 

 

Запропоную трішки історії та сьогодення міста у порівняльних фотографіях :

 

 

І у нас цвіте каштан, навіть не один, а багато і хоча це не столиця, але погодьтеся зі мною виглядає напрочуд гарно:

 

 

красиве місто й восени:

 

 А завершить мою фото-розповідь лебеді-красиві, які кожного року зимою та навесні злітаються на р. Західний Буг, щоб поживитися з рук жителів міста, а заодно і потішити їх своєю красою:

 

 

Для кожної людини найкращим місцем у світі є мала батьківщина – місце, де ти народився  і з яким пов’язано багато спогадів. Для мене це моє  місто - Червоноград  - одне із культурних та історичних перлин України, і я з радістю кожного з Вас запрошую його відвідати. Повірте Ви з користю проведете час у цьому красивому, цікавому по свому, незабутньому, та милому моєму серцю місті, яке чекає усіх охочих…

 

 

Комментарии (1) Просмотров (7263)

Олена
23.05.2016
Одне фото не про наше мiсто,таких башень у нас нема )))

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели