Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура.

Я бы хотел отдохнуть:

Мiсто, де панує щастя

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

08.07.2014

Рубрика: Вокруг света (549)

 

Коломия – це надзвичайно красиво містечко, приваблює воно не тільки  своєю спокійною, майже домашньою красою, а й своєю історією, музеями, красивими будівлями. Всі будівлі міста дуже гарно взаємодіють між собою. Історія міста починається ще з далекого 1241 року, в той час воно було військовою фортецею.

 

Вже у 14 столітті, попри те, що час був дуже важким для цих земель, в місті активно розвивалась торгівля і ремесла. Тут було дуже багато торговців сіллю , яких називали " Коломійця ", ця назва пішла з однієї  легенди про те, що вони мили колеса від своїх возів у річці Прут, на якій і було розташуване місто.


    Перше місце, яке мусить відвідати кожен з гостей Коломиї це єдиний унікальний у світі музей Писанки.
В музеї налічується більше шести тисяч представлених експонатів. Сюди завжди заходять  перші особи держави коли відвідують місто і розписуються на яйцях.

 

 

В центрі міста знаходиться Ратуша. Цей будинок з квадратною вежею знаходиться  в закутку ринкової площі міста. Ратуша була збудована на місці згорілої староїдерев'яної ратуші. У 1880 р. тут навіть був ув'язненийІ. Франко.

 

 

Також варто подивитися на Костьол Ігнатія Лойолли, який був збудований за ініціативою польської громади міста,зусиллями  якої було запрошенодля цього отців-єзуїтів ордена "Товариства Ісуса".Крім місіонерської діяльності, єзуїти займалися просвітництвом і благодійністю. Приміщення костелу в радянський період використовувалияк магазин. У 1990 р. храм повернувся у власністьримо-католицької громади міста.

 

 

В Коломиї завжди панує своя особлива  атмосфера, тут багато молоді, панує щастя, немає суєти. Коломия кожного року приваблює  велику кількість туристів.

 

Комментарии (0) Просмотров (1280)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели
Карпатские Полонины

КАРПАТЫ

067 561 28 92
050 320 16 74
050 363 35 47
Карпатские Полонины, Орив
Карпатские Полонины Отель "Карпатські полонини" расположен на вершине горы (939 м над уровнем моря), в 7 км от ближайшего населенного пункта. в отеле имеются номера различной категории, а также коттеджи. К услугам отдыхающих предоставляются пешие экскурсии и автомобильные по горам и
Letizia Country Club

КАРПАТЫ

0681545454
Letizia Country Club, Шаян
Letizia Country Club
Киевская Русь - Сходница

КАРПАТЫ

+38 095 414 33 44
+38 067 656 89 55
Киевская Русь - Сходница, Сходница
Киевская Русь - Сходница Четырехзвездочная гостиница Сходницы с лечебно-оздоровительными функциями "Киевская Русь" приглашает на отдых в Карпатах и лечение к себе гостей, желающих красиво отдохнуть и оздоровиться в живописном уголке северо-восточных склонов Карпат, бальнеологическом курортном
Lavanda Country Club Villa

КАРПАТЫ

0504330050
Lavanda Country Club Villa, Яремче
Lavanda Country Club Villa