Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура. Подбор тура: (067) 005-69-05, (050) 345-14-50, Реклама: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

Мiсто, де панує щастя

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

08.07.2014

Рубрика: Вокруг света (652)

Фотоприложение к статье

 

Коломия – це надзвичайно красиво містечко, приваблює воно не тільки  своєю спокійною, майже домашньою красою, а й своєю історією, музеями, красивими будівлями. Всі будівлі міста дуже гарно взаємодіють між собою. Історія міста починається ще з далекого 1241 року, в той час воно було військовою фортецею.

 

Вже у 14 столітті, попри те, що час був дуже важким для цих земель, в місті активно розвивалась торгівля і ремесла. Тут було дуже багато торговців сіллю , яких називали " Коломійця ", ця назва пішла з однієї  легенди про те, що вони мили колеса від своїх возів у річці Прут, на якій і було розташуване місто.


    Перше місце, яке мусить відвідати кожен з гостей Коломиї це єдиний унікальний у світі музей Писанки.
В музеї налічується більше шести тисяч представлених експонатів. Сюди завжди заходять  перші особи держави коли відвідують місто і розписуються на яйцях.

 

 

В центрі міста знаходиться Ратуша. Цей будинок з квадратною вежею знаходиться  в закутку ринкової площі міста. Ратуша була збудована на місці згорілої староїдерев'яної ратуші. У 1880 р. тут навіть був ув'язненийІ. Франко.

 

 

Також варто подивитися на Костьол Ігнатія Лойолли, який був збудований за ініціативою польської громади міста,зусиллями  якої було запрошенодля цього отців-єзуїтів ордена "Товариства Ісуса".Крім місіонерської діяльності, єзуїти займалися просвітництвом і благодійністю. Приміщення костелу в радянський період використовувалияк магазин. У 1990 р. храм повернувся у власністьримо-католицької громади міста.

 

 

В Коломиї завжди панує своя особлива  атмосфера, тут багато молоді, панує щастя, немає суєти. Коломия кожного року приваблює  велику кількість туристів.

 

Комментарии (0) Просмотров (1662)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели