Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура. Подбор тура: (067) 005-69-05, (050) 345-14-50, Реклама: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

Моє місто – Київ

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

24.06.2014

Рубрика: Украина (241)

Фотоприложение к статье

vidp-od.jpg

 

Елизвета Спицына

 

liza.jpg      Моє місто - оповите легендами, оспіване в піснях, про нього писали в літописах і пишуть у газетах. Його історія була насичена різноманітними подіями, які сколихнули весь світ.  Моє місто – Київ.

 

     Серцем мого міста є Андріївський узвіз.  Здається що час не спроможний змінити ні старі будиночки, ні Андріївську церкву.  Тут як і 100 років назад  чути суперечки на вулиці, а можливість збити ціну за сувенір, завжди радує відвідувачів. Тут біля замку «Левове серце» є непомітні сходини, лише надпис на стіні «Уздихальниця» попереджає про важкий підйом на гору, з якого  відкривається дивовижний краєвид на Київ. Це місто поєднало в собі старе та нове, його жителі цінують історію, та попри це дивляться у майбутнє.  Одним з проявів сучасного, може слугувати Пейзажна алея,  де світ казок та фантазій оживає в дивовижних формах.

 

     Гуляючи по вул. Грушевського слід обов’язково  відвідати Маріїнський парк. Окрасою якого є Марїнський палац. Виконаний за проектами Растреллі, він вражає своєю  елегантністю та декорованістю фасадів. Йдучи по парку, ви почуєте класичну музику, це тому що в парку розташований Зелений театр, в якому часто дають концерти. В парку є міст закоханих, на який дуже часто вішають замки, в знак свої любові.   Цей міст веде до Хрещатого парку, який раніше мав назву «Купеческий».

 

     В кожному з нас живе дитина, яка прокинеться як тільки ви побачите дивовижний ляльковий театр. Тут, наче вийшовши зі сторінок книжок, нас зустрічають улюблені персонажі казок. А коли стемніє, і годинник на вежі проб’є 22, в цей час заграє музика і фонтан почне танцювати під  неї.

 

     Якщо ви екстримали і фото біля архітектурної пам’ятки Вас не тішать,  то в Києві ви знайдете багато місць де ви зможете відкрити свій творчий потенціал і зробити дивовижне фото. Зокрема: недобудований Подільський міст, Труханів острів, цвинтар підйомних кранів.     

 

       Київ  не стоїть на місці,  він постійно розвивається, кожен день будують нові будинки, станції метро, та попри цей швидкий темп життя, ми не забуваємо про ті місця, де живе наше серце. Де ми можемо побути дітьми та відпочити, щоб з новими силами рухатися далі. 

 

 

Пейзажна алея

 

Подільський міст (майбутнє метро)

 

              Вид на замок «Левове серце»                          Будинок актора

 

 

Комментарии (2) Просмотров (6015)

Сергей
09.07.2014
Супер
08.07.2014
Киев - один из красивейших городов мира. Посетив этот прекрасный город, я восторгалась центром - красота неописуемая. Символ города -- каштановый лист. Большое впечатление произвели == Киево-Печерская лавра, Владимирский собой, Софийский собор, Михайловский. Посетила театр оперы и балета. Я рада, что в этом очаровательном городе живет мой друг == Елизавета - великолепная художницаи == очаровательная красавица

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели