Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура.      Подбор тура: (067) 448-34-60 

Подобрать тур:

Новий туристичний маршрут по Херсонській області

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

07.06.2010

Рубрика: Украина (241)

Фотоприложение к статье

В Херсоні презентували новий туристичний маршрут «Шляхами козацької слави». Цей тур розрахований на три дні, вартість якого складає 500 гривень. В програму туру входить відвідування визначних місць козацької доби. Екскурсія починається з Херсонського обласного краєзнавчого музею, який був заснований у 1890 році. У його фондах зберігається понад 150 тисяч музейних експонатів, таких як «Козацька давнина», «Людина і зброя» та ін. Бериславський район, самий багатий район в області по кількості історичних пам’яток. В селі Тягинка можна побачити пам’ятник Богдану Хмельницькому та фортецю Тягин, яку побудували турки ще в 1491 році.Далі подорож продовжується до с. Червоний Маяк, де проходить екскурсія до Григоріє - Бізюкового монастиря та відвідування печерних лабіринтів з підземним храмом. Свого часу він входив у п’ятірку найбагатших монастирів Російської імперії.
Кам’янська Січ - пам’ятка історії національного значення, яка належить до Національного заповідника «Хортиця». Розташована вона в гирлі річки Кам’янка на правому березі Дніпра. Саме тут встановлено пам’ятний знак, який має вигляд обеліска кошовому отаману Кості
Гордієнку.
Згідно з програмою туру, туристи відвідують у Новій Каховці завод «Таврія». Там запланована дегустація всесвітньо відомих коньяків та вин, екскурсія по заводу у цехи витримки та розливу.
Також туристи ознайомляться з традиціями виробництва ВАТ «Кам’янський», який був заснований князем П.М.
Трубецьким. Проводиться екскурсія у винні підвали, в виробничі цехи, де можна побачити технологію виготовлення вин. Екскурсія завершується відвідуванням дегустаційного залу.
Кінцевим місцем цього туру є найбільша в Європі пустеля, яка називається «Олешківські піски». Дивовижно, але мало хто з українців знає про її існування. На площі 200 тисяч гектарів розкинулися безмежні бархани, які мешканці тутешніх місць ще називають «кучугурами». Висота їх сягає 10 метрів. Олешківська пустеля - це унікальний природничий об’єкт, який посів почесне місце у спеціальних номінаціях всеукраїнської акції «7
природних чудес України».
Яка ж все-таки величезна українська історико-культурна спадщина! Цей туристичний маршрут надасть вам змогу побачити відомі пам’ятки Херсонщини, заглянути в її історію та, можливо, змусить кожного замислитись над збереженням історичних цінностей.

Олена Самченко

https://www.turne.com.ua/

 

Комментарии (0) Просмотров (15656)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели