Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура. Подбор тура: (067) 005-69-05, (050) 345-14-50, Реклама: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

Одне з найцiкавiших мiст Європи

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

04.07.2014

Рубрика: Вокруг света (653)

Фотоприложение к статье

vidp-od.jpg

Юлія Горова

1_uzviz1.jpgДоброго дня! Мене звати Юлія і я хочу розповісти Вам про моє улюблене місто,це моє рідне місто Київ. В цьому місті я народилась, навчалась, закінчила університет та здобула професію,якою дуже пишаюся. Я архітектор і дуже люблю подорожувати,але завжди хочу повернутися в свій улюблений Київ, бо саме Київ має потужну історичну та культурну спадщину та може на рівних позмагатися з найбільш цікавими містами Європи.

 

Мій топ-5 місць ,які кожний турист має відвідати у Києві:

1. Історичний Київ, або як його називають історики та архітектори "Древній Київ" сформувався на схилах дніпра та пустив своє коріння на Андрієвському узвозі, де безперечно, скарбничкою емоцій може стати Андрііївська церква та замок річарда "Левове Сердце", які сповиті легендами киян та мають безцінне архітектурне значення. Церкву відвудують не тільки віряни а й туристі з усього світу,що чули про шедевпальні творіння архітектора Франческо Барталамео Растреллі. Тож відвідати Андріївський узвіз Ви маєте в першу чергу, якщо опинитесь в Києві.Тим паче, що окрім видатного шедевра растреллі та замку річарда,можна посидіти в класній затишній кафешці з українськими стравами або ж відвідати низку цікавих музеїв. Наприклад музей-будинок Михайла Булгакова,який прожив основну частину життя в Києві та саме тут черпав своє натхнення.

Спускаємося узвозом далі, проходимо повз Нову Воздвиженську вулицю,яка й до сьогодення є мертвою частиною міста...перед Вами розкривається скарб трактирного життя старого міста,- його величність Поділ. І саме ця части міста,Цей район попав до моєї Топ-5.

 

2. Поділ. Зразу захотілося скоштувати чогось смачненького.Так ця частина піста з давніх давен "усіяна" безліччю кав'ярень та ресторанчиків, крім того Поділ залишається святим осередком киян.На Подолі певною мірою відчуваєш, чому Київ завжди  вважали величезною святинею. Саме тут ще за півстоліття до офіційного прийняття християнства діяв перший на Русі православний храм. На думку вчених, місцезнаходження древнього храму фіксує сучасна Еллінська церква. 988 р. у річці Почайній хрестили киян. А перед тим у Хрещатицькому джерелі було охрещено синів князя Володимира. Я як архітектор маю підкреслити вишукану візерунчастість українського бароко, що усюди присутня в архітектурі Подолу - це твори випускників академії і Григоровича-Барського: церква Миколи Набережного і Покровська дзвіниця знищеної церкви Миколи Доброго, розкішне вбрання Кирилівської церкви, фонтан "Самсона". Цей фонтан зі скульптурою, до речі, одночасно був центральною частиною першого київського водопроводу. Він мав славу не меншу, ніж римський фонтан Треві.

Повертаючи від києво-Могилянської академією проходимо повз кафешки і виходимо до станції метро Поштова площа,що біля Фунікулера. До речі,ми могли б спцститися просто фунікулером з узвозу,проте ми блукаємо історичним Києвом.

 

3. Скуштувавши чогось смачненького та насолодившись древными памятниками архітектури кожна людина б хотіла відпочити та просто насолодитися вишуканою природою та пейзажами Києвщини. Для цього як найкраще підійдуть плавучі трамвайчики та катери.За копійки вам покажуть усю красу наберожної Дніпра,ви зможете проплисти під всіма найбільш відомими мостами Києвщини,до речі один з найбільш відомих наших акрхітекторів проектував саме Московський міст - це Анатлоій Добровольський,так ,саме так,саме той ,що запроектував Хрещатик та найбільш відомі барокові будиночки в районі Дарниці.

 

4. Насолодившись відпочинком та солодошами подолу зповним багажем інформації про старе місто,відправляємося на яскравий Хрещатик. Перебудовували, реконструювали, що тут тільки не відбувалося... Це головна вулиці крахни,саме тут збиралися украхнці під час мітингів,вирішуючи долю держави. Йдучи Хрещатиком,виходимо на майдан незалежності, на центральну площу України. Не знаю,в мене серце завмирає тут і мурашки пробігають по шкірі. Ми споглядали події ,які стали нашою історією,які будемо згадувати. Майдан нас гуртую і показує,що ми нація. Думаю це місце кожен киянен має показати гостю столиці.І так майже на вершині топ-файв опинився Майдан Незалежності, такий молодий і такий історичний водночас.

 

5. Ну і вершиною айзбергу топ-5, наібільш цікавою історичною і культурною спадщиною Київщини можна вважати Софію київську, це наш найдревніший собор. Кожен, хто доторкнеться до нього,може відчути плин століть. Даному собору не має аналогів в світі,над ним працювали видтні Візантійські майстри, що говорить про міжнародний досвід будівництва в 10-11 столітті.

Під час написання конкурсної статті про улюблене місто, згадувала мої найулюбленіші маршрути містом ( фотографії до маршрутів включила до фотопідбірки) ,думаю що саме за таким маршрутом можна буквально за вікенд повністю окунутися в культуру стародавньої Київщини та підзарядитись натхненням і кулютурою Києва.

Комментарии (0) Просмотров (2228)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели