Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура. Подбор тура: (067) 005-69-05, (050) 345-14-50, Реклама: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

Открытие фотовыставки "Украина Туристическая"

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

03.10.2012

Рубрика: Вокруг света (653)

Фотоприложение к статье

    50 кращих фоторобіт, які презентують туристичну Україну, представлені на фінальній фотовиставці “Україна туристична”, яка відкрилася у столичному Будинку художника. Фотовиставка є результатом Третього всеукраїнського конкурсу туристичної фотографії, який проводився Асоціацією журналістів «Туристичний прес-клуб України» за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів. Партнерами цьогорічного конкурсу стали - страхова компанія «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП», міжнародна асистуюча компанія «AP Companies”, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» та оператор вигідного роумінгу компанія “Eureka”. 

   «Ми впевнені, що цей проект принесе свій внесок у підвищення туристичної привабливості України як для українських, так і закордонних туристів», - зазначила Голова Державного агентства з туризму і курортів Олена Шаповалова.

   Свої роботи на цьогорічний конкурс надіслали 39 фотографів з усієї України, понад 300 фоторобіт було представлено на розсуд журі. У результаті відбору переможцями став 21 фотограф.

   Метою фотоконкурсу є пропагування серед громадян України та іноземних гостей нових можливостей відпочинку в Україні та формування серед них іміджу України як привабливого місця відпочинку. Фотоконкурс «Україна туристична» є щорічним загальнонаціональним конкурсом туристичної фотографії, у якому представлені кращі фотороботи, що відображають туристичні можливості нашої держави.

    Семи переможцям фотоконкурсу було вручено сертифікати від авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” на перельоти для двох за маршрутами авіакомпанії, а щоб їх відпочинок був безпечним  СК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» вручила ще й страхові поліси для виїжджаючих закордон. Не залишились без призів і інші фіналісти фотоконкурсу — кожному з них було вручено стартовий пакет мобільного зв”язку від оператора вигідного роумінгу компанії “Eureka”, а також туристичні путівки на подорож по Україні від турфірми “Терра інкогніта”. Видавництво “Балтія друк” відзначило новими путівниками “Львів” роботу членів журі фотоконкурсу.  Також варто відзначити і партнерство ТМ “Коктебель”, вина якої змогли продегустувати усі бажаючі, а усі переможці отримали ще й вино у подарунок.

   Найкращі фотороботи, які потрапили до фіналу конкурсу, невдовзі будуть представлені на фотовиставках в українських культурних центрах та Посольствах за кордоном, а також під час міжнародних туристичних виставок в Україні.  Перша з них відкриється уже на початку листопада у В”єтнамі, де проходитимуть Дні культури України.   

Комментарии (0) Просмотров (4149)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели