Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура. Подбор тура: (067) 829-40-52, (095) 235-70-60, Реклама: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

Під Києвом пройде Чемпіонат світу з середньовічного бою

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

10.04.2019

Рубрика: Вокруг света (637)

Фотоприложение к статье

          Під Києвом пройде Чемпіонат світу з середньовічного бою
 1000 лицарів з 40 країн світу змагатимуться в залізних обладунках

З 16 по 19 травня в Древньому Києві в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде грандіозна подія світового масштабу, на яку очікують українці та гості країни з травня минулого року – Фестиваль середньовічного бою.

Чемпіонат світу (1).JPG

Під час Фестивалю пройде Чемпіонат світу з середньовічного бою IMCF, який в Україні проводитиметься вперше за всю історію даного виду спорту. На ристалищі Древнього Києва збереться понад 1000 бійців з 40 країн світу – а це найбільша кількість учасників за всю історію проведення Чемпіонату всіх років. У безкомпромісних поєдинках в неймовірно видовищних боях бійці змагатимуться за титул чемпіонів світу.

Чемпіонат світу (2).JPG

Чемпіонат світу - це наймасштабніший спортивний захід 2019 року в Україні. Після визнання середньовічного бою видом спорту та гучних на весь світ перемог Збірної України на чемпіонатах, середньовічний бій набрав неймовірної популярності. Туристи з'їжджаються з усіх куточків світу, щоб повболівати за свою Збірну. І нарешті в українців з'явилася можливість підтримати наших спортсменів, не виїжджаючи за межі країни.

Чемпіонат світу (3).JPG

Спортсмени вдягнуть  важкі металеві лицарські обладунки та покажуть свою доблесть в повноконтактних боях справжньою середньовічною зброєю, зробленою за історичними зразками. Протягом чотирьох днів можна буде побачити одиночні та групові бої, та навіть жіночі поєдинки. А щовечора на гостей фестивалю чекатимуть бугурти – масові поєдинки, найбільший з яких проходитиме в суботу – до 500 на 500 бійців. Це не постановочні битви, тут все по-справжньому!

Чемпіонат світу (4).JPG

Програму доповнить колорит Древнього Києва, адже саме тут можна буде побачити справжнє середньовічне місто Х століття в його повному розмірі. Гостей чекає можливість відчути себе жителем Середньовіччя, скуштувати смачних страв на відкритому вогнищі, покататися на конях і в екіпажах, відвідати музеї, політати на канатному спуску «Політайло» і швидкісній гірці «Змій Горинич», постріляти з лука та аркбалісти, викарбувати старокиївську монету, вдягнутися в жителя Древнього Києва в княжій костюмерній, зробити виріб у гончара, відпочити у Лісового озера, відвідати різні майстер-класи та ярмарок майстрів. Дітки від 2 до 12 років зможуть розважитися в мотузковому кубі-лабіринті - «Мишоловці».

Чемпіонат світу (5).jpg

У перервах між боями гостей чекає розважальна програма, кінні виступи, флеш-моби та майстер-класи з середньовічного танцю з відвідувачами, розіграш чаші подарунків. А ввечері подарують справжній подив та захоплення яскраві постріли з требушету вогняними ядрами, а в суботу - ще й феєричне фаєр-шоу. А після - гостей запросять на Лісове озеро на музично-розважальну програму, яка триватиме допізна.

Чемпіонат світу (6).jpg

У неділю можна буде побачити найінтригуючу частину фестивалю - нагородження переможців.

Захід проходить за сприяння Всеукраїнської федерації середньовічного бою (президент - Володимир Янченко), а також за підтримки Міністерства молоді та спорту України (міністр - Ігор Жданов), Київської обласної державної адміністрації (голова - Олександр Терещук), Обухівської районної державної адміністрації (голова - Михайло Письменний), управління туризму та промоції КМДА (начальник - Антон Тараненко).

Чемпіонат світу (7).jpg

Нагадаємо, Україна стала першою країною в світі, якій вдалося досягти офіційного визнання середньовічного бою як виду спорту.

Для тих, хто захоче продовжити свій відпочинок ще на день, є можливість залишитися з ночівлею в кемпінгу, будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00.
Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований недалеко від Києва сучасного - всього в 45 хвилинах їзди - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів. Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі» (вихід з метро в бік «Фуршету») відповідно до розкладу на сайті. Детальна інформація та вартість квитків на Фестиваль середньовічного бою: www.parkkyivrus.com

Туры Украине

Комментарии (0) Просмотров (288)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode


Читайте также:

Под Киевом пройдет турнир конных лучников «Скифы-2»


Рубрика: Вокруг света (637)
3 и 4 ноября Древний Киев в «Парке Киевская Русь» приглашает всех приобщиться к удивительному миру конных боевых искусств и посетить Международный фестиваль конных боевых искусств «Скифы-2».
Подробнее »

Комментариев (0) Просмотров (372)

Шоу-выставка "Мир лошадей"


Рубрика: Вокруг света (637)
10 и 11 ноября Древний Киев в «Парке Киевская Русь» приглашает насладиться чудесным миром лошадей, окунуться в средневековье – во времена, когда зарождалось наше государство, его культура, искусство и, конечно, письменность.
Подробнее »

Комментариев (0) Просмотров (386)

Новогодние праздники с размахом в Княжестве Киевская Русь


Рубрика: Вокруг света (637)
С 15 декабря 2018 г. и до 13 января 2019 г. в Княжестве Киевская Русь – крупнейшем историко-развлекательного комплексе под Киевом – будет проходить шоу-программа«Новогодняя сказка» для детей и взрослых, которая будет включать также и новогоднюю ночь 31 декабря.
Подробнее »

Комментариев (0) Просмотров (423)

Шоу-выставка "Мир лошадей» 17-18 ноября


Рубрика: Вокруг света (637)
17 и 18 ноября Древний Киев в «Парке Киевская Русь» приглашает совершить увлекательное путешествие в глубь веков и окунуться в эпоху Киевской Руси.Только в Древнем Киеве в Княжестве Киевская Русь гости могут прогуляться по улицам средневекового города, затаив дыхание от величественной архитектуры, увидеть средневековых жителей в аутентичных нарядах и покататься верхом на лошади из Княжеской конюшни.
Подробнее »

Комментариев (0) Просмотров (368)

Под Киевом пройдут средневековые баталии


Рубрика: Вокруг света (637)
Древний Киев в Княжестве Киевская Русь (Киевская обл., с. Копачов) приглашает взрослых и детей 24 и 25 ноября совершить увлекательное путешествие на тысячу лет назад в эпоху Киевской Руси и открыть для себя жизнь средневекового города.
Подробнее »

Комментариев (0) Просмотров (332)

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели