Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура. Звоните: (044) 393-43-97, (067) 448-34-60

Подобрать тур:

Посольство Великої Британії разом із партнерами проведе в Києві виставку Great British Schools Fair

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

09.10.2014

Рубрика: Вокруг света (606)

9 жовтня 2014 р. відбулась прес-конференція, присвячена проведенню міжнародної освітньої виставки Great British Schools Fair.


У прес-конференції взяли участь Кріна Лавері, перший секретар Посольства Великої Британії в Україні, Наталія Василюк, в.о. директора Британської Ради в Україні та Олена Хількова, директор освітньої групи "ДонСтрім".

IMG_2798.JPG

На заході йшлося про переваги сучасної британської освіти, які будуть представлені на міжнародній освітній виставці Great British Schools Fair 11 жовтня 2014 р. у Києві. Окрім того, організатори виставки розповіли про он-лайн вікторину «GREAT Британія», переможець якої отримає можливість пройти інтенсивний курс англійської в Лондоні.

Мета виставки – надати відвідувачам унікальну можливість дізнатися про освітні програми різної спрямованості безпосередньо з вуст представників кількох десятків провідних британських навчальних закладів.

На виставці будуть представлені приватні школи-пансіони, школи, що пропонують підготовчі курси, міжнародні школи, провідні британські університети, бізнес-школи (BA, pre-MBA, MBA), мовні школи, кулінарні школи, літні, великодні, різдвяні курси в провідних університетах, школи мистецтв та курси у провідних компаніях за програмами корпоративного навчання.

Окрім інформації про освітні програми, відвідувачі також зможуть дізнатись про соціальні ініціативи британських навчальних закладів для вчителів і школярів, а також ексклюзивні гранти та стипендії для громадян України.

Виставка відбудеться 11 жовтня 2014 в готелі Hyatt Regency Kyiv за адресою: Київ, вул. Алли Тарасової, 5. Початок об 11:00.
Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією:  http://britishschoolsfair.kiev.ua

IMG_2755.JPG

Подальша інформація та реєстрація на виставку Great British Schools Fair можлива за телефонами: +38 044 496 0948, +38 044 599 3180, або e-mail: expo@donstream.com.ua до 10 жовтня 2014.


Велика Британія відома в усьому світі своїми навчальними традиціями й ефективною системою освіти, глибоко інтегрованої в реальний сектор економіки. Щороку близько 400 тис. студентів з усього світу приїжджають до Великої Британії для вивчення англійської мови. У 2013 році 3250 громадян України отримали візи для навчання у Великій Британії за різними програмами.

При реєстрації на виставку Great British Schools Fair кожен відвідувач: бере участь у розіграшах стипендій на безкоштовні короткотермінові курси в британських коледжах і університетах; може зареєструватися на безкоштовний майстер-клас Лондонського університету мистецтв (University of the Arts, London) та різноманітні презентації від директорів провідних коледжів Великої Британії; дізнатися  про особливості вступу до Оксфордського та Кембриджського університетів; може зарезервувати індивідуальну консультацію та зустріч з представником того чи іншого навчального закладу; вчителі англійської мови будуть мати змогу взяти участь у методичних семінарах від британських видавництв і провідних викладачів-методистів з Великої Британії.

Організаторами виставки є Посольство Великої Британії в Україні, Британська Рада в Україні та освітня агенція «ДонСтрім».Освітня виставка Great British Schools Fair відбудеться в рамках промо-кампанії Britain is GREAT.

Партнери заходу:
Британсько-українська торговельна палата, Американська торговельна палата в Україні, Європейська бізнес-асоціація, компанія «AВТ Баварія», ТОВ «Віннер Імпортс Україна» (офіційний імпортер Ягуар та Ленд Ровер в Україні). Офіційний авіаперевізник: British Airways.

Посольство Великої Британії в Україні є офіційним представником Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні. Посольство тісно співпрацює з українською владою і громадянським суспільством задля підтримки інтеграції України з ЄС, розвитку демократії, зміцнення захисту прав людини та реалізації громадських свобод.

Британська Рада – це міжнародна організація, що займається налагодженням зв’язків між у сферах мистецтва, вивченням англійської мови, вищої освіти та розбудови суспільства. Рада сприяє налагодженню контактів між Британією і Україною та вибудовує довіру між людьми в усьому світі. Британська Рада першою із закордонного культурних інституцій відкрила свій офіс в Україні у 1992 році.

Освітня група «ДонСтрім» – один з лідерів українського ринку в галузі надання освітніх послуг за кордоном, що 20 років тому відкрила для учнів в Україні можливості отримання освіти в зарубіжних навчальних закладах. Офіційний представник провідних університетів світу, коледжів, мовних шкіл, шкіл-пансіонів. Офіційний ексклюзивний представник Університету Мистецтв, Лондон в Україні. Здійснює діяльність з 1993 року.

Комментарии (0) Просмотров (1972)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели