Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура.

Я бы хотел отдохнуть:

Посольство Великої Британії разом із партнерами проведе в Києві виставку Great British Schools Fair

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

09.10.2014

Рубрика: Вокруг света (549)

9 жовтня 2014 р. відбулась прес-конференція, присвячена проведенню міжнародної освітньої виставки Great British Schools Fair.


У прес-конференції взяли участь Кріна Лавері, перший секретар Посольства Великої Британії в Україні, Наталія Василюк, в.о. директора Британської Ради в Україні та Олена Хількова, директор освітньої групи "ДонСтрім".

IMG_2798.JPG

На заході йшлося про переваги сучасної британської освіти, які будуть представлені на міжнародній освітній виставці Great British Schools Fair 11 жовтня 2014 р. у Києві. Окрім того, організатори виставки розповіли про он-лайн вікторину «GREAT Британія», переможець якої отримає можливість пройти інтенсивний курс англійської в Лондоні.

Мета виставки – надати відвідувачам унікальну можливість дізнатися про освітні програми різної спрямованості безпосередньо з вуст представників кількох десятків провідних британських навчальних закладів.

На виставці будуть представлені приватні школи-пансіони, школи, що пропонують підготовчі курси, міжнародні школи, провідні британські університети, бізнес-школи (BA, pre-MBA, MBA), мовні школи, кулінарні школи, літні, великодні, різдвяні курси в провідних університетах, школи мистецтв та курси у провідних компаніях за програмами корпоративного навчання.

Окрім інформації про освітні програми, відвідувачі також зможуть дізнатись про соціальні ініціативи британських навчальних закладів для вчителів і школярів, а також ексклюзивні гранти та стипендії для громадян України.

Виставка відбудеться 11 жовтня 2014 в готелі Hyatt Regency Kyiv за адресою: Київ, вул. Алли Тарасової, 5. Початок об 11:00.
Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією:  http://britishschoolsfair.kiev.ua

IMG_2755.JPG

Подальша інформація та реєстрація на виставку Great British Schools Fair можлива за телефонами: +38 044 496 0948, +38 044 599 3180, або e-mail: expo@donstream.com.ua до 10 жовтня 2014.


Велика Британія відома в усьому світі своїми навчальними традиціями й ефективною системою освіти, глибоко інтегрованої в реальний сектор економіки. Щороку близько 400 тис. студентів з усього світу приїжджають до Великої Британії для вивчення англійської мови. У 2013 році 3250 громадян України отримали візи для навчання у Великій Британії за різними програмами.

При реєстрації на виставку Great British Schools Fair кожен відвідувач: бере участь у розіграшах стипендій на безкоштовні короткотермінові курси в британських коледжах і університетах; може зареєструватися на безкоштовний майстер-клас Лондонського університету мистецтв (University of the Arts, London) та різноманітні презентації від директорів провідних коледжів Великої Британії; дізнатися  про особливості вступу до Оксфордського та Кембриджського університетів; може зарезервувати індивідуальну консультацію та зустріч з представником того чи іншого навчального закладу; вчителі англійської мови будуть мати змогу взяти участь у методичних семінарах від британських видавництв і провідних викладачів-методистів з Великої Британії.

Організаторами виставки є Посольство Великої Британії в Україні, Британська Рада в Україні та освітня агенція «ДонСтрім».Освітня виставка Great British Schools Fair відбудеться в рамках промо-кампанії Britain is GREAT.

Партнери заходу:
Британсько-українська торговельна палата, Американська торговельна палата в Україні, Європейська бізнес-асоціація, компанія «AВТ Баварія», ТОВ «Віннер Імпортс Україна» (офіційний імпортер Ягуар та Ленд Ровер в Україні). Офіційний авіаперевізник: British Airways.

Посольство Великої Британії в Україні є офіційним представником Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні. Посольство тісно співпрацює з українською владою і громадянським суспільством задля підтримки інтеграції України з ЄС, розвитку демократії, зміцнення захисту прав людини та реалізації громадських свобод.

Британська Рада – це міжнародна організація, що займається налагодженням зв’язків між у сферах мистецтва, вивченням англійської мови, вищої освіти та розбудови суспільства. Рада сприяє налагодженню контактів між Британією і Україною та вибудовує довіру між людьми в усьому світі. Британська Рада першою із закордонного культурних інституцій відкрила свій офіс в Україні у 1992 році.

Освітня група «ДонСтрім» – один з лідерів українського ринку в галузі надання освітніх послуг за кордоном, що 20 років тому відкрила для учнів в Україні можливості отримання освіти в зарубіжних навчальних закладах. Офіційний представник провідних університетів світу, коледжів, мовних шкіл, шкіл-пансіонів. Офіційний ексклюзивний представник Університету Мистецтв, Лондон в Україні. Здійснює діяльність з 1993 року.

Комментарии (0) Просмотров (1803)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели
Карпатские Полонины

КАРПАТЫ

067 561 28 92
050 320 16 74
050 363 35 47
Карпатские Полонины, Орив
Карпатские Полонины Отель "Карпатські полонини" расположен на вершине горы (939 м над уровнем моря), в 7 км от ближайшего населенного пункта. в отеле имеются номера различной категории, а также коттеджи. К услугам отдыхающих предоставляются пешие экскурсии и автомобильные по горам и
Letizia Country Club

КАРПАТЫ

0681545454
Letizia Country Club, Шаян
Letizia Country Club
Киевская Русь - Сходница

КАРПАТЫ

+38 095 414 33 44
+38 067 656 89 55
Киевская Русь - Сходница, Сходница
Киевская Русь - Сходница Четырехзвездочная гостиница Сходницы с лечебно-оздоровительными функциями "Киевская Русь" приглашает на отдых в Карпатах и лечение к себе гостей, желающих красиво отдохнуть и оздоровиться в живописном уголке северо-восточных склонов Карпат, бальнеологическом курортном
Lavanda Country Club Villa

КАРПАТЫ

0504330050
Lavanda Country Club Villa, Яремче
Lavanda Country Club Villa