Потурбуйся про відпочинок влітку вже зараз!

Вокруг света

 

 

Туристичний оператор «Трайдент» турбується про свої клієнтів і не хоче, щоб літній відпочинок вдарив по їхніх гаманцях! І тому ми почали дарувати знижки на літній відпочинок. Скористатись нагодою забронювати тур до Болгарії, Іспанії або Хорватії на 30% дешевше від ціни у сезон.

 

Найкраща ціна, великий вибір готелів та апартаментів, оптимальний вибір дат подорожі, це все та багато іншого Ви зможете отримати, бронюючи свій відпочинок вже сьогодні.

Нехай літній відпочинок стане реальністю, а не примарною мрією у майбутньому.

 

Ми радимо Вам не зволікати і подбати про літній відпочинок якомога скоріше, адже такі вигідні знижки діятимуть не завжди. До прикладу, найвигідніші пропозиції будуть актуальними до 28 лютого і зменшуватимуться  до 31 березня. 

 

Знижки діють для трьох найпопулярніших країн літнього відпочинку: Болгарії, Іспанії та Хорватії.

Відпочинок у сонячній Болгарії коштуватиме всього лише від 740 грн. На мальовничих берегах Іспанії можна поніжитися від 1730 грн, а казкова Хорватія зачарує Вас від 2000 гривень на особу за 7 днів відпочинку.

 

«Трайдент» пропонує не тільки величезний вибір готелів, але різні можливості трансферу для максимальної зручності наших клієнтів. Ви можете поїхати власним авто, скористатись автобусом або ж оперативно дістатись до готелю літаком. У такому випадку вартість відпочинку буде трішки більшою, але часу на проїзд Ви витратите значно менше. Погодьтесь, що час на відпочинок краще витрачати на морське повітря, сонячні ванни та релакс  зі всіма зручностями, а не на дорогу. Час занадто дорогий, тому цінуймо його.

 

Ось уже понад 16 років туристичний оператор «Трайдент» є відповідальним вартовим Вашого якісного та незабутнього відпочинку.

Про рівень компанії говорить її довголітній досвід та тисячі задоволених клієнтів, які повертаються до нас знову і знову.

Ми завжди готові дивувати і експериментувати разом з Вами, бо ми саме ті, хто влаштує найідеальнішу подорож.

 

Переглянути усі ціни на літній відпочинок можна на сайті туристичного оператора «Трайдент».

 

 

Предыдущая статья
Следующая статья
Узнавайте о турах первыми!
Подпишитесь на рассылку. Путешествуйте с Турне.