Путівки на санаторно-курортне лікування

Украина

Путівки на санаторно-курортне лікування

за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати  працездатності !

 

 

Центральна міжрайонна виконавча дирекція Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Печерський район) надає підприємствам, установам та організаціям району путівки на санаторно-курортне лікування застрахованих осіб та членів їх сімей, що придбані за рахунок коштів Фонду на ІV квартал 2013 року для наступної видачі працівникам.

У наявності путівки до санаторно-курортних закладів України для лікування  захворювань органів кровообігу, травлення, нервової системи та хребта, опори та руху, дихання, ендокринної системи, урологічних захворювань та ін. з терміном лікування 21 день з можливістю поділу путівки на дві особи (в т.ч. для спільного санаторно-курортного лікування працівника та члена його сім'ї, що працює на іншому підприємстві а також для двох застрахованих осіб, що працюють на одному підприємстві )  з терміном лікування по 12 днів (з доплатою за 3 дні)

Представлений перелік курортів надзвичайно широкий - від Харківщини до Закарпаття та Трускавцю, від Кримських оздоровниць до санаторно-курортних закладів Києва та області.

Для отримання путівки найманим працівникам потрібно звернутись до адміністрації підприємства, а саме комісії із соціального страхування підприємства за основним місцем роботи із особистою заявою та медичною довідкою для одержання путівки (форма №070/о).

Вартість путівки для працівника становитиме:

у двомісний номер для дорослого з частковою оплатою в розмірі 20% повної вартості (орієнтовно від 1050 грн. до 1260 грн.);

для лікування дитини та дорослого з частковою оплатою 10% вартості (орієнтовно 991-1134 грн.)

Крім можливості поділу путівки існує можливість виділення окремої путівки (путівок) для спільного санаторно-курортного лікування чоловіка, дружини, які працюють на одному підприємстві та перебувають у шлюбі, або їх дітей віком від 4 до 18 років, у тому числі для члена сім'ї (дружини або чоловіка), який працює на іншому підприємстві і є застрахованою особою, та члена сім'ї, який навчається у вищому навчальному закладі з денною формою навчання.

 

Не гайте часу – кількість путівок обмежена!!!

 

 

Центральна МВД КМВ ФСС з ТВП у мережі  Інтернет:
http://www.facebook.com/CentrKyivFSE та https://twitter.com/Centr_Kyiv_FSE
Адреса дирекції:
м. Київ, Спортивна площа, 3
Телефони для довідок:
492-02-32 , 492-02-33, 492-02-34

Предыдущая статья
Следующая статья
Узнавайте о турах первыми!
Подпишитесь на рассылку. Путешествуйте с Турне.