Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура.

Я бы хотел отдохнуть:

Путівки на санаторно-курортне лікування

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

19.11.2013

Рубрика: Украина (240)

Путівки на санаторно-курортне лікування

за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати  працездатності !

 

 

Центральна міжрайонна виконавча дирекція Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Печерський район) надає підприємствам, установам та організаціям району путівки на санаторно-курортне лікування застрахованих осіб та членів їх сімей, що придбані за рахунок коштів Фонду на ІV квартал 2013 року для наступної видачі працівникам.

У наявності путівки до санаторно-курортних закладів України для лікування  захворювань органів кровообігу, травлення, нервової системи та хребта, опори та руху, дихання, ендокринної системи, урологічних захворювань та ін. з терміном лікування 21 день з можливістю поділу путівки на дві особи (в т.ч. для спільного санаторно-курортного лікування працівника та члена його сім'ї, що працює на іншому підприємстві а також для двох застрахованих осіб, що працюють на одному підприємстві )  з терміном лікування по 12 днів (з доплатою за 3 дні)

Представлений перелік курортів надзвичайно широкий - від Харківщини до Закарпаття та Трускавцю, від Кримських оздоровниць до санаторно-курортних закладів Києва та області.

Для отримання путівки найманим працівникам потрібно звернутись до адміністрації підприємства, а саме комісії із соціального страхування підприємства за основним місцем роботи із особистою заявою та медичною довідкою для одержання путівки (форма №070/о).

Вартість путівки для працівника становитиме:

у двомісний номер для дорослого з частковою оплатою в розмірі 20% повної вартості (орієнтовно від 1050 грн. до 1260 грн.);

для лікування дитини та дорослого з частковою оплатою 10% вартості (орієнтовно 991-1134 грн.)

Крім можливості поділу путівки існує можливість виділення окремої путівки (путівок) для спільного санаторно-курортного лікування чоловіка, дружини, які працюють на одному підприємстві та перебувають у шлюбі, або їх дітей віком від 4 до 18 років, у тому числі для члена сім'ї (дружини або чоловіка), який працює на іншому підприємстві і є застрахованою особою, та члена сім'ї, який навчається у вищому навчальному закладі з денною формою навчання.

 

Не гайте часу – кількість путівок обмежена!!!

 

 

Центральна МВД КМВ ФСС з ТВП у мережі  Інтернет:
http://www.facebook.com/CentrKyivFSE та https://twitter.com/Centr_Kyiv_FSE
Адреса дирекції:
м. Київ, Спортивна площа, 3
Телефони для довідок:
492-02-32 , 492-02-33, 492-02-34

Комментарии (0) Просмотров (3563)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели
Карпатские Полонины

КАРПАТЫ

067 561 28 92
050 320 16 74
050 363 35 47
Карпатские Полонины, Орив
Карпатские Полонины Отель "Карпатські полонини" расположен на вершине горы (939 м над уровнем моря), в 7 км от ближайшего населенного пункта. в отеле имеются номера различной категории, а также коттеджи. К услугам отдыхающих предоставляются пешие экскурсии и автомобильные по горам и
Letizia Country Club

КАРПАТЫ

0681545454
Letizia Country Club, Шаян
Letizia Country Club
Киевская Русь - Сходница

КАРПАТЫ

+38 095 414 33 44
+38 067 656 89 55
Киевская Русь - Сходница, Сходница
Киевская Русь - Сходница Четырехзвездочная гостиница Сходницы с лечебно-оздоровительными функциями "Киевская Русь" приглашает на отдых в Карпатах и лечение к себе гостей, желающих красиво отдохнуть и оздоровиться в живописном уголке северо-восточных склонов Карпат, бальнеологическом курортном
Lavanda Country Club Villa

КАРПАТЫ

0504330050
Lavanda Country Club Villa, Яремче
Lavanda Country Club Villa