Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура.

Я бы хотел отдохнуть:

Регіони змагаються за Київ

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

11.04.2008

Рубрика: Украина (240)

Усі регіони України зберуться 16-18 квітня в Києві, щоб змагатись за першість у народній та сучасній естрадній хореографії у фіналі ІІ-го Міжнародного хореографічного фестивалю "Містерія Dance".

Туры в Турцию

Прихід весни символізує пробудження і початок нового циклу життя в природі. Так і соціально-орієнтований фестиваль "Містерія Dance", який стартував цього року в останній день зими, став знаковою подією на шляху відродження української культури. Розпочавшись у Львові, Фестиваль пройшов по всій Україні від заходу до сходу і завершиться в Києві, де зустрінуться найсильніші українські та закордонні танцювальні колективи.

Цього року Фестиваль проходив з 4 відбірними турами, в яких прийняло участь 260 танцювальних колективів, з них 117 колективів-народників і 143 колективи сучасного танцю. Лідером у народній хореографії традиційно залишається західна Україна, а східна показала надзвичайні результати у сучасній хореографії. За словами продюсера фестивалю Марії Терехової, регіони України об’єднались під егідою танцю. "Київ повинен стати центром дитячого аматорського танцю, куди будуть приїжджати кращі колективи з усього світу, щоб змагатись з найкращими українськими колективами і відстоювати свою майстерність". – зазначає Марія Терехова.

Туры в Египет

16-17 квітня в Києві зустрінуться 40 найталановитіших українських та 6 іноземних танцювальних колективів (з Туреччини, Білорусії, Польщі). Участь закордонних колективів стала можливою завдяки сприянню Міністерства закордонних справ України. Директор компанії-організатора "ІВЕНТ ЮЕЙ" Юлія Барташова сподівається в наступному році значно розширити географію міжнародних учасників. Крім того, до фіналу додатково запрошено 2 танцювальних колективи, в яких танцюють діти з обмеженими фізичними можливостями: Народний ансамбль танцю "Ритм", с.Кам’янське Запорізької обл., та Зразковий ансамбль народного танцю "Радість", м.Бердичів. Як повідомила продюсер фестивалю "Містерія Dance" Марія Терехова, ці колективи будь змагатись в окремій номінації. Їх участь в конкурсі на рівних з іншими колективами – прояв мужності і цілеспрямованості, яку не можна не відзначити.

Додаткову мистецьку цінність безперечно складають народні костюми учасників. За своєю оригінальністю і самобутністю вони можуть конкурувати з дизайнерськими костюмами. В рамках гала-концерту відбудеться виставка народних костюмів, яка надасть Фестивалю додаткового колориту. Експонати продемонструє творча майстерня "Світлячок", м. Львів.

Організатор Фестивалю – компанія "ІВЕНТ ЮЕЙ". Вже другий рік "Містерія Dance" традиційно проходить під патронатом Міністерства культури та туризму України, Міністерства освіти та науки України, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, спільно з НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Почесна місія Фестивалю – підтримка молодих талантів серед хореографічних колективів, надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал. Відмінною особливістю Фестивалю є безкоштовна участь танцювальних колективів як у відбірних турах, так і у фіналі.

Туры в Венгрию

"В сфері культури зараз дуже мало уваги приділяється талановитому молодому поколінню. Ми даємо шанс танцювальним колективам показати себе всій Україні. Ці діти – успішне майбутнє нашої країни, її творчий потенціал. Тому підтримка таких дітей надзвичайно важлива для нас" – відзначила Марія Терехова.

Прес-конференція

 • 15 квітня 2008 р., 15.00, вул. Б.Хмельницького 8/16, приміщення УкрІнформ
 • На Ваші питання зможуть відповісти організатори Фестивалю та представники профільних міністерств.

Акредитація ЗМІ обов’язкова.

Контакти для акредитації: 8 050 64 37 914, e-mail: AlenaN@event.ua, Альона Новак, спеціаліст з маркетингових комунікацій

Фінал

 • 16-17 квітня 2008 р., 10.00-19.00, Палац культури ім. Корольова, вул. Василенка 15
 • Інтерв’ю с журі 9.30-10.00, під час обідньої перерви (час уточнюйте)

Гала-концерт

 • 18 квітня 2008 р., 14.30-19.00, Палац культури ім. Корольова, вул. Василенка 15
 • Інтерв’ю с журі 14.00-14.30

Виставка народних костюмів

 • 18 квітня 2008 р., 14.30-19.00, Палац культури ім. Корольова, вул. Василенка 15

За додатковою інформацією про Фестиваль звертайтесь до менеджера проекту Юлії Костіної. моб. т. 8 067 439 59 19, e-mail: jk@event.ua

Чекаємо на Вас! Не пропустіть найяскравішу танцювальну подію весни 2008 – "Містерія Dance"!

Довідкова інформація

У 2007 був проведений перший Міжнародний дитячо-юнацький хореографічний фестиваль-конкурс "Містерія Dance", у якому взяли участь 159 танцювальних колективів з усіх куточків нашої країни. Фестиваль проходив з 2 відбірними турами у м. Рівному та Полтаві, фінал та Гала-концерт відбувалися в Києві. Конкурс отримав резонанс серед широкої громадськості та активно висвітлювався у ЗМІ.

Туры в Чехию

Фестиваль-конкурс проводиться за віковими категоріями: 6-9 років, 10-13 років, 14-18 років, 19-23 роки, а програма конкурсу включає 2 жанри хореографії: народний танець та сучасний естрадний танець.

Мета та завдання фестивалю-конкурсу:

 • Розвиток хореографічного мистецтва, створення нових і зміцнення існуючих колективів народного та сучасного танцю, зокрема дітей віком від 6 років та молоді до 23 років.
 • Виявлення і підтримка молодих талантів (зокрема діти віком від 6 років та молодь до 23 років), надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал.
 • Популяризація серед дітей та молоді змістовного культурного дозвілля.
 • Обмін досвідом між творчими хореографічними колективами різних країн світу.

У 2008 році конкурс значно розширив свою географію. Відбірні тури, в яких прийняло участь 260 танцювальних колективів, проходили в 4 містах: Львів, Одеса, Чернігів, Дніпропетровськ, що дозволило охопити всі області України. Лівів представили 76 колективів (41 народний і 35 сучасних). До фіналу пройшли 11 колективів (7 і 4 відповідно). Одесу представили 75 колективів (32 народних і 43 сучасних). До фіналу пройшли 10 колективів (6 і 4 відповідно). Чернігів представили 77 колективів (33 народних і 44 сучасних). До фіналу пройшли 9 колективів (5 і 4 відповідно). Дніпропетровськ представили 32 колективи (11 народних і 21 сучасний). До фіналу пройшли 10 колективів (3 і 7 відповідно).

Показати свою майстерність приїхали колективи з найвіддаленіших сіл, наприклад, Зразковий дитячий ансамбль танцю "Прикарпаття", с. Велика Кам’янка, Івано-Франківська обл., Зразковий дитячий хореографічний колектив "Калинонька", с. Куковичі, Чернігівська обл. Тому оргкомітет прийняв рішення створити окрему номінацію для колективів з сільської місцевості, яка буде включена в положення Фестивалю в 2009 році. Оскільки, як відмічає Марія Терехова, такі колективи мають значно менше можливостей, і їх рівень відрізняється від рівня міських колективів.

Важливою складовою фестивалю, окрім найкращих колективів, є ще одна категорія фахівців сцени – судді. До складу журі "Містерії Dance" запрошені відомі діячі культури і мистецтва, керівники професійних колективів, мистецтвознавці, "аси" у сфері хореографії.

Голова журі – Шкоріненко Валерій Олександрович – Головний балетмейстер Українського народного хору ім. Г.Г. Верьовки, Доцент, Кандидат мистецтвознавства. Члени журі: Косенко Зіновія Георгіївна, Тарасов Юрій Михайлович, Лебедь Валентин Миколайович, Осовська Любов Богданівна, Тараканова Аліса Павлівна. Тож усіх учасників фестивалю чекають справжні змагання та визнання не тільки серед глядачів, а також в колі авторитетніших профі.

Туры по Украине

Виступ хореографічного колективу оцінюється по 10 бальній системі за наступними критеріями:

 • техніка виконання та акторська майстерність;
 • відповідність драматургії твору віковим можливостям виконавців;
 • відповідність сценічного костюму та музичного супроводу до хореографічної лексики.

Від імені компанії-організатора Фестивалю "ІВЕНТ ЮЕЙ", директор Юлія Барташова висловлює подяку НПУ ім. М.П. Драгоманова за надання високопрофесійного журі та волонтерів, ПДЮТ Солом’янського району а також тим, хто підтримав та допоміг в організації регіональних турів: Управління культури і туризму Львівської обласної державної адміністрації, Управління культури і туризму Львівської міської ради, ГО "Разом", Львівський державний обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи і особисто Тарасу Шіту – голові Львівського обласного відділення творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України"; Управління у справах сім'ї та молоді Одеської обласної державної адміністрації в особі начальника Кірова Володимира Ігоровича; чернігівський регіональний партнер – партія НДЛМ і особисто Олександру Щербі; Управління культури та туризму Дніпропетровської обласної державної адміністрації в особі начальника Катерини Миколаївни Самарець та Обласний методичний центр клубної роботи в особі директора Ірини Миколаївни Кітаєвої.

На наступний рік організатори "Містерія Dance" бачать розвиток Фестивалю в пошуку талановитих українських колективів, підвищенні художнього рівня аматорського мистецтва та подальшому укріпленні міжнародних культурних відносин.

www.TURNE.com.ua

Туры Украине

Комментарии (2) Просмотров (6799)

юра
28.12.2008
рррррр
29.07.2008
Все було гарно.Але деякі колективи виступали босі.А ми можемо Їх збеспечити танцювальним взуттям.Якщозвернутися на сайт.grim-dance5@mail.ru

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode


Читайте также:

Яркие, вкусные, безумные: топ-7 фуд-фестивалей со всего мира


Рубрика: Вокруг света (554)
Поездка в отпуск для многих сопровождается праздником живота. Предлагаем вашему вниманию фуд-праздники в разных странах, на которые вы сможете отправиться уже в этом году!
Подробнее »

Комментариев (0) Просмотров (861)

Шешоры Подольские 2008: ближе к народным истокам (фото)


Рубрика: Украина (240)
C 12 по 14 июля в селе Воробеевка Немировского района Винницкой области прошел самый популярный фестиваль под открытым небом в Украине – Шешоры Подольские 2008. Концертная площадка и палаточный лагерь расположились на живописных берегах порожистого Южного Буга ...
Подробнее »

Комментариев (0) Просмотров (14913)

Фоторепортаж! На Шешорах фестивалили...


Рубрика: Фоторепортаж (109)
В этом году фестиваль прошел под девизом многоголосье. Народные коллективы из России, Грузии, Беларуси и Украины радовали слух аутентичным пением. Ближе к вечеру на сцену выходили группы, работающие в стиле world music. Хед-лайнерами фестиваля были: группа "Maraca" из Чехии, шведский коллектив "Triller", французская группа "Nourou" и проект "Trans-global Underground" ...
Подробнее »

Комментариев (1) Просмотров (13142)

Два дня и две ночи новой музыки. Фестиваль.


Рубрика: Украина (240)
Международный фестиваль современного искусства Два дня и две ночи новой музыки/2Д2Н в Украине – это неординарное по принципам и уникальное по форме 48-часовое событие, где органично соединяются разные виды искусств. Это беспрерывное творческое представление, в котором берут участие, как исполнители, так и зрители ...
Подробнее »

Комментариев (0) Просмотров (12130)

Фестиваль Туристической Журналистики уже совсем скоро!


Рубрика: Украина (240)
Ассоциация журналистов "Туристический пресс-клуб Украины", которая объединяет журналистов ведущих всеукраинских и региональных средств массовой информации, уже в третий раз проводит Фестиваль-Конкурс туристической журналистики Украины ...
Подробнее »

Комментариев (0) Просмотров (11160)

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели
Карпатские Полонины

КАРПАТЫ

067 561 28 92
050 320 16 74
050 363 35 47
Карпатские Полонины, Орив
Карпатские Полонины Отель "Карпатські полонини" расположен на вершине горы (939 м над уровнем моря), в 7 км от ближайшего населенного пункта. в отеле имеются номера различной категории, а также коттеджи. К услугам отдыхающих предоставляются пешие экскурсии и автомобильные по горам и
Киевская Русь - Сходница

КАРПАТЫ

+38 095 414 33 44
+38 067 656 89 55
Киевская Русь - Сходница, Сходница
Киевская Русь - Сходница Четырехзвездочная гостиница Сходницы с лечебно-оздоровительными функциями "Киевская Русь" приглашает на отдых в Карпатах и лечение к себе гостей, желающих красиво отдохнуть и оздоровиться в живописном уголке северо-восточных склонов Карпат, бальнеологическом курортном