Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура. Подбор тура: (067) 005-69-05, (050) 345-14-50, Реклама: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

Стратегії розвитку туризму у м. Києві

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

28.12.2015

Рубрика: Вокруг света (653)

Фотоприложение к статье


23_1.jpg

З 2016 року у Києві запрацює новий туристичний портал, який матиме кілька мов, а також відкриється великий туристичний інформаційний центр у центрі міста. Про це повідомив начальник управління туризму Київської міської держадміністрації Антон Тараненко під час конференції “Стратегії розвитку туризму у м.Києві”. За його словами, наступного року місто матиме 3,7 млн. гривень на розвиток туризму, що дозволить приймати участь у міжнародних туристичних виставках закордоном, проводити прес-тури для іноземних журналістів, розвивати деякі міські проекти.  Зокрема, на Хрещатику, або Майдані Незалежності буде встановлено міський туристичний інформаційний центр, який інформуватиме іноземних та  українських туристів щодо можливостей відпочинку у столиці України. На сьогодні наявні інформаційні центри не відіграють тієї ролі, яку повинні відігравати міські туристичні  центри. “На жаль, це більше комерційні пункти, які не підпорядковані місту, аніж центри туристичної інформації, тому постала необхідність створити такі центри у центрі столиці, на залізничному вокзалі та в аеропорту “Бориспіль”, - повідомив Антон Тараненко.     

Kiev.jpg

 
      За результатами 9 місяців 2015 року у  Києві на 15,7 % збільшилась  кількість іноземних туристів, порівняно з аналогічним періодом 2014 року. Найбільший їх приріст  спостерігається з Ізраїлю, Азербайджану, Туреччини та Білорусі. Потік з Росії з 30,7% у 2013 році сьогодні скоротився до 17,3%, але росіяни поки що займають перше місце за відвідуваністю столиці України. Учасники конференції “Стратегії розвитку туризму м.Києва” підтримали ідею створення Меморандуму “10 кроків влади і бізнесу для розвитку туризму у Києві”.

55.jpg

Комментарии (0) Просмотров (1588)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели