Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура.      Подбор тура: (067) 448-34-60 

Подобрать тур:

Святкування на честь 725-річчя міста Черкас!

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

07.06.2011

Рубрика: Украина (241)

Фотоприложение к статье

  4 Червня 2011 року відбулося феєричне святкування на честь 725-річчя міста Черкас. Цей день надовго запам'ятається мешканцям і гостям міста своєю різноманітністю. Головною та найбільш захоплюючею подією стало проведення фестивалю «Полуниця - насолода смаку», що відбувався у сквері імені Б.Хмельницького.

  

Фестиваль проводився не вперше, проте цьогорічною родзинкою стало рекордне 42 метрове желе, вироблене із полуниці. Кожен присутній міг безкоштовно поласувати цим кулінарним шедевром. Для того щоб створити таке частування, було зібрано біля 80 кг свіжої полуниці. 

І хоча черга, яка утворилася біля столу з цією смакотою, сама по собі свідчила про те, що найбільше сподобалося людям, однак смачне желе - це не єдине що створили ресторатори Черкас. Дивували і іншими стравами, головною складовою яких буда полуничка, наприклад «Клубничний кролик зі спаржею» або «Пате із фуа-гра з полуничним етюдом» та ін.

В цей святковий день також проходив ІІІ Фестиваль дерев'яних скульптур - «Деревляндія». Майстри із різних куточків України на очах перехожих перетворювали звичайні дерев'яні колоди на казкових героїв казки «Котигорошко».

Саме можливість спостерігати за перевтіленням заготівель із дуба на шедевр мистецтва, на думку начальниці УКТ Валентини Шепецької, має повчальний вплив на молодь. Вже не вперше проводять у Черкасах і інший подібний захід, під назвою «Живий камінь», де за основу беруть глиби неживого каміння.

Створеними скульптурами потім прикрашають парки, сквери і навіть Черкаський місцевий зоопарк. Доречі, зоопарк у Черкасах все більше привертає увагу місцевих жителів і гостей із усієї України. За останні роки в зоопарку була проведена реконструкція, старі приміщення поступово покращувалися, упорядковувалася територія, поповнювався видовий склад живої фауни. Довгі роки працюють в зоопарку віддані своїй професії люди. Відчувається їх турбота та лагідне відношення до тварин. В цілому в Черкаському зоопарку в даний час міститься понад 200 видів тварин, загальна чисельність яких досягає близько 500 особин. Також, на території парку працює тераріум, вхід до якого входить у загальну вартість квитка.

Взагалі, після деякої перерви, мешканці Черкас сподіваються відновити розвиток внутрішнього туризму. Перед усім, основним напрямком для залучення більшої кількості туристів, вважають подійний туризм. Загалом, за рік у Черкасах проводиться більше десяти різноманітних фестивалів. Серед них і «Різдвяна коляда», і фестиваль крижаних скульптур «Крижталь», фестиваль «Масляни», «Барви неба» та інші. 

Окрім цього, Черкащина багата на історично-культурну спадщину. На ринку туристичних послуг працює ряд операторів, котрі розробили цікаві програми щодо ознайомлення туристів із культурною спадщиною даної місцевості. Найбільш популярною є шлях "Золотої підкови Черкащини". В рамках даної екскурсії туристи зможуть ознайомитись із заповідником «Чигирин», першою столицею нашої країни, часів правління Богдана Хмельницького, та нанести візит до церкви Святих Петра і Павла, де покояться останки козаків. Далі, вам запропонують оглянути місцевість під назвою "Холодний Яр", яка вважаєтья найбільшим сківським поселенням України. На хуторі Буда можна побачити тисячолітній дуб, який шість разів був уражений блискавкою, проте потужну енергетику та мудрість цього дерева можна відчути і сьогодні, завітавши під його крону.

Та головним надбанням Черкащини завжди були і є свободолюбові та міцні духом жителі, які гостинно запрошують відвідати їх край та проникнутись духом козацтва.

 

Комментарии (0) Просмотров (10651)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели