TravelSiM снижает тарифы на GPRS-интернет в Европе

Полезные советы

Подорож закордон – завжди цікава пригода. Побачити Світ – захоплююча мрія. В наш час Ви маєте всі можливості відвідати різні країни, від Росії та Болгарії до Австралії чи Японії. Ще одна ознака сучасного Світу – мобільний зв’язок. Навіть коли Ви у відпустці, все одно необхідно тримати зв’язок з рідними, аби повідомити, що з Вами все гаразд, або дізнатися, що привезти на сувеніри, домовитися про зустріч в аеропорті, тощо.

Але тут виникає одне «але». Коли Ви берете з собою мобільний телефон з Вашим українським номером для зв’язку закордоном, то Ваше спілкування проходитиме в режимі роумінгу з тарифами у 2, 3, а то й 5 доларів за хвилину! Причому вказані тарифи більш-менш однакові для абонентів всіх українських операторів. Отже, до останнього часу альтернативи таким тарифам не було. Але що змінилося?

В Україні з’явилася послуга передплаченого роумінгу TravelSiM від UTT&CSC! Ця послуга стане в нагоді тим, хто хоч раз на рік виїжджає закордон. TravelSiM забезпечить Вас зв’язком у 163 країнах Світу. Так-так, одна сім-картка з незмінним Балтійським номером у Вашому телефоні й Ви завжди на зв’язку. Зверніть увагу, що у 62 країнах (включаючи Європейські країни, Туреччину, Єгипет, Росію) вхідні дзвінки будуть для Вас безкоштовними! А ще в 33 країнах вхідні дзвінки будуть мати символічні тарифи в межах $0,10-0,25. Тарифи на вихідні дзвінки починаються з $0,39 і в 104 країнах не перевищують $1,00 за хвилину. Що цікаво, вказані тарифи на вихідні дзвінки єдині незалежно від напрямку – тобто Ваші дзвінки всередині країни перебування (локальні) або дзвінки до України чи Франції, до Росії або США будуть мати одну й ту ж вартість, за виключенням окремих країн, наприклад Куби, Мальти чи Інмарсату.

 Ще однією зручністю є універсальність тарифів – вони діють цілодобово, незалежно від обраної мережі у кожній окремій країні. СМС можна відіслати з будь-якої країни за єдиною ціною $0,35 через TravelSiM-меню. Слід зазначити, що у тарифах TravelSiM відсутня плата за з’єднання. Абонентської плати також немає. Термін дії послуги – 1 рік від останнього дзвінка або СМС. Тобто, якщо у Вас залишились якісь кошти на балансі, то Ви можете їх використати у наступній подорожі в якусь іншу країну впродовж року.

Зацікавило? Тоді запрошуємо придбати Стартовий Пакет TravelSiM , а в разі необхідності поповнити баланс – картки поповнення TravelSiM на $10, $20, $50 та на $100. Переконайтеся, що продукція містить логотип UTT&CSC.

Предыдущая статья
Следующая статья
Узнавайте о турах первыми!
Подпишитесь на рассылку. Путешествуйте с Турне.