Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура. Подбор тура: (067) 005-69-05, (050) 345-14-50, Реклама: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

Тростянець – місто пристрасть, місто кохання, місто солодка мрія!

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

08.07.2014

Рубрика: Вокруг света (652)

Фотоприложение к статье

 

           В житті існують лише три речі, які завжди приносять людям задоволення – пристрасть, любов та їжа. Тож в буденній інколи похмурій одноманітності ми часто мріємо опинитися там, де б наша душа та тіло змогли б віддатися цим трьом непереборним насолодам.

 

           Бажаєте незабутніх вражень, радості відкриття нового та відчуття того, що вам тут невимовно щиро раді відправляйтеся в місто Тростянець, що на Сумщині.

 

          Ви почнете посміхатися відразу прибувши до міста на станцію Смородине.

Красивий, модерний вокзал привітає вас своїм справжнім європейським комфортом. А на площі 40-ї армії ваші діти зможуть сфотографуватися на справжньому танку, часів II-ї світової війни

 

 

Вас замилує «Алея закоханих» з її дерев'яними скульптурами та ажурною Альтанкою, з якої відкривається неймовірний краєвид на місцеві озера.

 

 

Голіцінська садиба відкриє свої неймовірні скарби (сучасні картини, старовинну ліпнину). Вийшовши на балкон її другого поверху ви зможете відчути себе паном або панянкою, що вітають своїх шановних гостей.

Вас здивують історією цього маєтку, тими пристрастями, що чинилися навколо нього та його власників.

Покажуть унікальний білий рояль, який коштує 100 тисяч євро та на якому грають лише один раз на рік під час музичного фестивалю імені Чайковського.

 

 

Зліва від маєтку вас зустріне музей шоколаду. Ви поринете у чудову екскурсію в дитинство. Адже, хто з нас не пам'ятає «Тростинку» та серію смачних казок. Ви побачите шоколадні скульптури, машини на яких виготовляють цукерки, дізнаєтесь історію цього смачного виробу, а на виході отримаєте коронований шоколад

 

 

Якщо ви захоплюєтесь історією та любите природу обов'язково завітайте до краєзнавчого музею міста. Ви побачите скелети давно вимерлих тварин та опудала тих, хто населяють цю місцевість.

Дізнаєтесь, які народи проживали на цій території, як розвивалося місто, які видатні люди тут народилися.

 

  

Екзотичні та столітні дерева, таємниче «Нескучне» з його озерами, це родзинки місцевого дендропарку, які вам не вдасться забути.

 

Ви зможете полоскотати свої нерви пройшовшись по «Гроту німф», де у 18 столітті Голіцини влаштовували оргії зі смолоскипами, дівчатами-кріпачками, що перевдягалися у мавок та панами, які вдавали з себе сатирів.

 

 

Тростянець – це місто, яке можна впізнати за ароматом. Ароматом коронованого шоколаду. Місцеву шоколадну фабрику заснував німець з промовистим прізвищем Кеніг (Король). Його скульптура навмисно повернута обличчям до свого дітища.

 

 

Тростянець – місто унікальне, бо його можна відвідати в будь яку пору року. Тут відбуваються як класичні фести, так і фести рок-музики. Але головна його окраса фестиваль «Стара Фортеця». Це – «НАШЕ ВСЕ»  Тростянця. Можу з впевненістю сказати, що в жодному місці в Україні ви не отримаєте таких емоцій, як у Круглому дворі, що побудований у вигляді фортеці.

 

Це – КРАСА!!! Краса міста, будівлі та людей. Ви поринете у незабутню атмосферу Середньовіччя, гостинності та щастя причетності до цієї події. Вас зустрінуть справжні лицарі та їхні дами у надзвичайно красивому вбранні. Захоплять емоції від боїв на арені. Душа тремтить, коли ви бачите як стінка на стінку ідуть одне на одного воїни в блискучих обладунках. І хоча здається, що це лише реконструкція, але прямо на твоїх очах ламаються списи та хоч і затупленою, але справжньою сокирою завдається удар супротивнику.

 

  

А як же без частування!!! Вареники з кулак дорослого чоловіка, козацький куліш, домашня печена ковбаса, смачний борщ…. Все це не залишить вас байдужими та голодними. Вас почастують, почасти безкоштовно п'янкою медовухою, після якої вам захочеться ще залишитися в цьому привітному місті і ви правильно зробите, адже фестиваль «Стара фортеця» триває два дні. А на другий день вас чекатимуть змагання лучників, конкурс на кращий середньовічний костюм, та феєричне вогняне шоу!!!

 

Шановні українці! Тростянець чекає на вас. Відпочивайте у найкращих місцях.

 

АДЖЕ МИ ЦЬОГО ВАРТУЄМО!!!

Комментарии (0) Просмотров (3744)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели