Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура.      Подбор тура: (067) 448-34-60 

Подобрать тур:

Туристичні новини Польщі

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

30.11.2011

Рубрика: Вокруг света (673)

Прекрасна польська зима!

Нещодавно в Польщі була створена нова веб-сторінка, що розміщує систематизовану та повну інформацію про всі польські зимові осередки. Впродовж зимового сезону на сторінці знаходитимуться актуальні дані про атмосферні умови та про стан сніжного покриву, систематично та постійно оновлюватиметься інформація про заплановані заходи та атракції на окремих польських лижних осередках та в їх найближчій околиці. Все це для людей, які обожнюють зиму!
Забудьте про довготривалі пошуки у інтернеті, просто запам'ятайте адресу: www.polskazima.pl Тут із впевненістю знайдете те, що Вам необхідно!

більше >>

 

Якщо Різдво, то тільки в Кракові!

Напевно, немає на мапі старої пані Європи міста, яке б так уособлювало собою сам дух Різдва разом із неповторною й таємничою атмосферою цього свята, як Краків, давня польська столиця. Кожен, хто потрапить до цього дивовижного міста в цей час неодмінно відчує себе в чарівній казці, яка, здається, ніколи не закінчиться. І так воно і є, принаймні допоки ви вдихаєте цілюще повітря краківських площ і ступаєте по старовинній бруківці краківських вуличок.

більше >>


Найпопулярні лижні курорти: Бєльсько-Бяла, Шиндзєльня, Клімчок

Бєльсько-Бяла, біля підніжжя гір Шиндзєльні і Клімчока, вважається колискою польського сноубордінгу; тут знаходиться і центр Польського Союзу Сноуборду. Взимку схили Клімчока і Шиндзієльні лижники і сноубордисти просто беруть в облогу. Ближче до вершини сніг утримується до кінця квітня, а часто навіть до початку травня. На Клімчоку сніг з'являється найраніше і лежить найдовше.

більше >>


 Найпопулярні лижні курорти: Щирк

Щирк відомий насамперед саме як курорт і центр зимового спорту. Є зимовою столицею Бескидів, а відносно кількості витягів є одним із "передовиків" у Польщі. Більшістю витягів можна використати без відстібання лиж.
Є тут також чотири лижні трампліни, а також бігові траси. Схили для з'їздів на лижах тут найрізноманітнішого ступеню складності і можуть задовольнити навіть найбільш перебірливих. Тим більше, що не має тут сильних вітрів, таких докучливих в Татрах чи Карконошах.

більше >>

Комментарии (0) Просмотров (9445)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели