Туристичні новини Польщі

Вокруг света

 

 

 

26.01.2012
четвер


Відкриття Національного стадіону у Варшаві

 

"Це я!" - так організатори назвали свято з нагоди відкриття варшавського Національного стадіону. Урочистість відбудеться 29 січня 2012 року. Це буде свято стадіону та музики для кожного, бо вхід вільний.

більше »

 
 

Hotel Krasicki****найкращий у світі!

Готель "Красіцкий", що у Лідзбарку Вармінському (Hotel Krasicki****, Lidzbark Warminski), переміг у Міжнародному конкурсі на найкращий готель (International Best Hotel Awards) у категорії "Best New Hotel Construction & Design". Урочиста церемонія нагородження пройшла у готелі Savoy в Лондоні. Hotel Krasicki**** перемагав у кожному з етапів конкурсу, здобувши відзнаку за найкращий об'єкт в Польщі, Європі і, на кінець, - у цілому світі, змагаючись із сотнями готелів зі всіх континентів!

 

більше »

 

Найкращі лижні осередки у Польщі-2012

Польський інтернет портал onet.pl перевірив, що нового пропонують у цьому сезоні  польські лижні бази. Оцінювання  було проведене у більш як 60-ти польських лижних осередках, на більш як 150-ти кілометрах лижних трас.
Оцінювали лижний потенціал, інфраструктуру,

 

більше »

 

Пошуковий портал дитячих туристичний атракцій

Для тих, хто займається дитячим відпочинком, може бути корисною спеціалізована веб-сторінка, що розміщує систематизовану та повну інформацію, пов'язану із дитячим туризмом. Забудьте про довготривалі блукання у інтернеті, просто запам'ятайте адресу: www.turystykadzieci.pl!

 

більше »

 

Польська Туристична Організація
01001 Київ, вул. Хрещатик, 25, оф. 98
Copyright © 2010 POT

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС!

Варто побачити

» Мультимедіа
» Галерея
»
Віртуальні подорожі
»
Календар

Важливі лінки

» Посольство Республіки Польща в Україні
» Польські авіалінії LOT
розклад польотів

» 
Калькулятор валют

 

Предыдущая статья
Следующая статья
Узнавайте о турах первыми!
Подпишитесь на рассылку. Путешествуйте с Турне.