Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура.      Подбор тура: (067) 448-34-60 

Подобрать тур:

У Єпархіальному музеї в Трускавці відкрилась виставка різьблених робіт «З вірою, добром і любов’ю» Василя Федана!

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

24.10.2011

Рубрика: Украина (241)

Фотоприложение к статье

У Єпархіальному музеї в Трускавці 18 жовтня 2011 р. відкрилась персональна виставка різьблених робіт «З вірою, добром і любов'ю» стебничанина Василя Федана. Ця людина знана і шанована в місті Стебнику що на Львівщині. Знають його не лише як художника-різьбяра, талановитого поета, але й як активіста громадського життя, щирого шанувальника всього українського.

Нещодавно п.Василь видав збірку "Цей спів для Тебе, прекрасна і жадана...". Це п'ята книжка в творчому доробку майстра слова. Назва книги увібрала в себе зібраний образ її величності Жінки: матері, дружини, коханої...Крім цього митець експонує в нашому музеї на невеличких дощечках свої авторські вислови, назвавши їх "кишеньковою філософією". Це короткі віршовані рядки з глибоким філософським змістом про суть життя, про людину, як творіння Боже, про світ "чудовий, але такий таємно загадковий". Поет розмірковує про філософію творіння, творця якого чекає або злет, або падіння... А, найголовніше, пульсує його думка про любов до України, до рідного краю і всього, що нам є близьким і рідним до болю.

Основними напрямками творчості є зображення портретів наших відомих поетів Т.Шевченка,Л.Українки, І,Франка, а також провідників повстанського руху С.Бандери і Р.Шухевича.Кожна робота різьбаря унікальна, щира і відкрита для внутрішнього діалогу, кожен бачить в ній те, що хоче і здатен побачити. Відвідайте експозицію, і Ви переконаєтесь у тому на власні очі.

Комментарии (1) Просмотров (10468)

25.07.2012
A perfect reply! Thanks for taking the trobule.

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели