Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура.      Подбор тура: (067) 448-34-60 

Подобрать тур:

У Єпархіальному музеї Трускавця відкрилась виставка дитячих робіт «Великдень творчої душі»!

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

11.04.2012

Рубрика: Украина (241)

Фотоприложение к статье

У Єпархіальному музеї  11  квітня 2012 року відкрилась святкова  великодня виставка  дитячих творчих  робіт. Вже втретє Будинок учнівської творчості напередодні Великодніх свят запрошує трускавчан та гостей міста  на традиційну виставку  вихованців  гуртків декоративно-вжиткового мистецтва «Великдень творчої душі».

Такі давні українські ремесла як вишивка, бісеронизання, лялька-мотанка, писанкарство викликають інтерес у дітей та учнівської молоді Трускавця, а педагоги цього позашкільного закладу так натхненно окрилюють надією на успіх кожного свого вихованця.

Погляньте на світ очима дітей, які підготували цю виставку він видається бурхливим потоком цікавих творчих ідей, знахідок, фантазій, і мрій. Тут представлені великодні вишивані рушнички і серветки(гурток «Народна вишивка», керівник - Маландій Л.Б); конкурсні роботи учасників міського конкурсу з писанкарства який відбувся нещодавно на базі гуртка «Моя іграшка»( керівник-Гривняк Л.М).

Кожна дитяча художня робота зазвичай легка, світла й справді унікальна своєю несхожістю. Дитина передає те, що бачить, а бачить вона життя. Можливо, ці роботи ще не такі досконалі, але вони випромінюють щирість, любов і святковість. Тож не дивно, що виставка має велику популярність серед дітей, які активно відвідують музей. Подивляють дитячому таланту дорослі відвідувачі, які відпочивають у курортному містечку.Під омофором Богородиці розвинулися і розквітли традиційні  ґердани і селянки, які зазвичай прикрашали святковий одяг українців  на Великдень та ін.свята (гурток бісеру «Монисто», керівник - Осійчук Т.В.); привертають увагу різні сувеніри, панно, картинки ,квіти в техніці фігомі.

Запрошуємо усіх небайдужих до творчості наших дітей  відвідати виставку, яка буде тривати у Єпархіальному музеї  з 11 квітня до 15 травня 2012 року.                                

 

Тарас Шафран,
Директор
Єпархіального музею

Комментарии (0) Просмотров (11104)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели