Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура.

Я бы хотел отдохнуть:

У Єпархіальному музеї Трускавця відкрилась виставка дитячих робіт «Великдень творчої душі»!

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

11.04.2012

Рубрика: Украина (240)

У Єпархіальному музеї  11  квітня 2012 року відкрилась святкова  великодня виставка  дитячих творчих  робіт. Вже втретє Будинок учнівської творчості напередодні Великодніх свят запрошує трускавчан та гостей міста  на традиційну виставку  вихованців  гуртків декоративно-вжиткового мистецтва «Великдень творчої душі».

Такі давні українські ремесла як вишивка, бісеронизання, лялька-мотанка, писанкарство викликають інтерес у дітей та учнівської молоді Трускавця, а педагоги цього позашкільного закладу так натхненно окрилюють надією на успіх кожного свого вихованця.

Погляньте на світ очима дітей, які підготували цю виставку він видається бурхливим потоком цікавих творчих ідей, знахідок, фантазій, і мрій. Тут представлені великодні вишивані рушнички і серветки(гурток «Народна вишивка», керівник - Маландій Л.Б); конкурсні роботи учасників міського конкурсу з писанкарства який відбувся нещодавно на базі гуртка «Моя іграшка»( керівник-Гривняк Л.М).

Кожна дитяча художня робота зазвичай легка, світла й справді унікальна своєю несхожістю. Дитина передає те, що бачить, а бачить вона життя. Можливо, ці роботи ще не такі досконалі, але вони випромінюють щирість, любов і святковість. Тож не дивно, що виставка має велику популярність серед дітей, які активно відвідують музей. Подивляють дитячому таланту дорослі відвідувачі, які відпочивають у курортному містечку.Під омофором Богородиці розвинулися і розквітли традиційні  ґердани і селянки, які зазвичай прикрашали святковий одяг українців  на Великдень та ін.свята (гурток бісеру «Монисто», керівник - Осійчук Т.В.); привертають увагу різні сувеніри, панно, картинки ,квіти в техніці фігомі.

Запрошуємо усіх небайдужих до творчості наших дітей  відвідати виставку, яка буде тривати у Єпархіальному музеї  з 11 квітня до 15 травня 2012 року.                                

 

Тарас Шафран,
Директор
Єпархіального музею

Комментарии (0) Просмотров (10324)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели
Карпатские Полонины

КАРПАТЫ

067 561 28 92
050 320 16 74
050 363 35 47
Карпатские Полонины, Орив
Карпатские Полонины Отель "Карпатські полонини" расположен на вершине горы (939 м над уровнем моря), в 7 км от ближайшего населенного пункта. в отеле имеются номера различной категории, а также коттеджи. К услугам отдыхающих предоставляются пешие экскурсии и автомобильные по горам и
Letizia Country Club

КАРПАТЫ

0681545454
Letizia Country Club, Шаян
Letizia Country Club
Киевская Русь - Сходница

КАРПАТЫ

+38 095 414 33 44
+38 067 656 89 55
Киевская Русь - Сходница, Сходница
Киевская Русь - Сходница Четырехзвездочная гостиница Сходницы с лечебно-оздоровительными функциями "Киевская Русь" приглашает на отдых в Карпатах и лечение к себе гостей, желающих красиво отдохнуть и оздоровиться в живописном уголке северо-восточных склонов Карпат, бальнеологическом курортном
Lavanda Country Club Villa

КАРПАТЫ

0504330050
Lavanda Country Club Villa, Яремче
Lavanda Country Club Villa