Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура.      Подбор тура: (067) 448-34-60 

Подобрать тур:

Відпочивайте в Україні

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

20.05.2011

Рубрика: Украина (241)

Спільна ініціатива
Державної служби туризму і курортів та Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України»

«Відпочивайте в Україні»

 

Прес-реліз

         Державна служба туризму і курортів та Асоціація журналістів «Туристичний прес-клуб України» за підтримки Національного туристичного офісу заявляють про початок реалізації спільної ініціативи - «Відпочивайте в Україні» - низки рекламно-інформаційних акцій, спрямованих на підтримку розвитку внутрішнього та в'їздного туризму, розкрутку нових туристично-екскурсійних маршрутів по Україні.

      У рамках рекламно-інформаційної акції «Відпочивайте в Україні» заплановано проведення прес-турів для журналістів всеукраїнських та регіональних видань по Україні, Другого фотоконкурсу туристичної фотографії «Україна туристична», Міжнародної акції "Bui Ukraine" - запрошення в Україну відомих європейських компаній, що займаються індустрією MICE, Національних виставок "Еко-Відпочинок" та виставки сільського туризму «Українське село запрошує». Також наприкінці червня у рамках акції «Відпочивайте в Україні» відбудеться VI Фестиваль туристичної журналістики України, який цього року прийматимуть Херсонська та Київська області. Учасниками фестивалю стануть близько 50 журналістів з Києва, Донецька, Дніпропетровська, Львова та Харкова, а також представники мас-медіа з Росії та Білорусі.
      27 травня у м. Переяслав (Київська область) у рамках акції відбудеться Фестиваль ремесел та народної творчості «Світовид».
У червні у Київському метрополітені буде запущено рекламний відеоролик про туристичні можливості декількох регіонів України, що є учасниками акції «Відпочивайте в Україні».   
      Також у червні 2011 року буде оголошено про початок Другого всеукраїнського конкурсу туристичної фотографії «Україна туристична», результатом якого стане підсумкова фотовиставка 50 кращих фоторобіт, що найкраще відображають можливості відпочинку в Україні. Кращі фотороботи Першого фотоконкурсу «Україна туристична» були представлені на фотовиставках у Росії та Ізраїлі.
     У серпні у Києвы відбудеться міжнародна акція «Bui Ukraine», у рамках якої очікується приїзд в Україну 20 відомих європейських компаній, що займаються організацією семінарів, конференцій та корпоративних заходів. Це дозволить збільшити кількість ділових та корпоративних заходів, що проводять європейські компанії в Україні.
     Сьогодні про підтримку акції «Відпочивайте в Україні» оголосили Київська обласна державна адміністрація, Херсонська обласна державна адміністрація, мерія м.Суми, гірськолижний курорт «Славське» та курорт «Східниця». Невдовзі до неї мають намір приєднатися ще декілька областей та відомих туристичних центрів України.
      Про заходи у рамках акції «Відпочивайте в Україні» та анонси заходів для преси можна буде дізнатися на сайті Державної служби туризму і курортів (www.tourism.gov.ua) та Асоціації журналістів "Туристичний прес-клуб України» (www.turpressa.com.ua)

Партнерами акції стали: СК «УНІКА» та авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України»

Комментарии (0) Просмотров (11194)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели