Украина

        Всеукраїнська Різдвяна виставка є традиційною і проводиться щорічно в грудні-січні поточних років в Центральному будинку художника. На відміну від експозиції 2010 року вона вмістила твори не лише декоративно-ужиткового мистецтва. Цей мистецький огляд об’єднає всі види образотворчості (живопис, графика, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво).
        Це один з найбільших виставкових проектів Національної спілки художників України, який розмаїттям стильових уподобань, широким тематичним спектром експонованих робіт зазвичай привертає увагу численної глядацької аудиторії. За відвідуваністю ця виставка є особливо популярною і очікуваною як художниками так і всіма шанувальниками образотворчого мистецтва.
        Слід відзначити, що попри певну тематичну спрямованність художніх творів на практиці виставка перетворюється в надзвичайно розмаїту картину репрезентації українського мистецтва. Як і деякі інші великі Всеукраїнські виставки; Різдвяна – це відтворення в виставковому проекті реальної картини творчої практики більшості українських митців.
        Складовими цього є широке географічне представництво і як наслідок демонстрація різноманітних стильових манер, тематичних уподобань, колористичних рішень.
        Різдвяна виставка яку складуть понад 500 різноманітних творів – своєрідний художній звіт мистецьких осередків, кожен з яких відзначається неповторністю світобачення, особливим переосмисленням традицій.
        Широкомасштабна творча акція об’єднає роботи знаних художників і молодих авторів.
        Напередодні Різдва та Нового року і в час Новорічних свят багатобарвна і розмаїта виставка привітно зустріне кращими творами сучасних українських живописців, графіків, скульпторів, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, з Києва, Харкова, Косівщини, Полтавщини, Черкащини, з усіх мистецьких регіонів України.
        Щиро запрошуємо всіх небайдужих до мистецтва людей в Центральний будинок художника, де з 16 грудня 2011 року по 9 січня 2012 року розташуються різнобарвні твори і кожен з відвідувачів відкриє для себе щось нове і цікаве.
        Відкриття виставки 16.ХІІ о 16 годині.

Дирекція виставок НСХУ
тел. 272-05-35
факс 272-29-35
[email protected]

Предыдущая статья
Следующая статья
Узнавайте о турах первыми!
Подпишитесь на рассылку. Путешествуйте с Турне.