Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура.      Подбор тура: (067) 448-34-60        Для агентств: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

Всеукраїнська Різдвяна виставка в грудні-січні в Центральному будинку художника

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

08.12.2011

Рубрика: Украина (241)

Фотоприложение к статье

        Всеукраїнська Різдвяна виставка є традиційною і проводиться щорічно в грудні-січні поточних років в Центральному будинку художника. На відміну від експозиції 2010 року вона вмістила твори не лише декоративно-ужиткового мистецтва. Цей мистецький огляд об’єднає всі види образотворчості (живопис, графика, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво).
        Це один з найбільших виставкових проектів Національної спілки художників України, який розмаїттям стильових уподобань, широким тематичним спектром експонованих робіт зазвичай привертає увагу численної глядацької аудиторії. За відвідуваністю ця виставка є особливо популярною і очікуваною як художниками так і всіма шанувальниками образотворчого мистецтва.
        Слід відзначити, що попри певну тематичну спрямованність художніх творів на практиці виставка перетворюється в надзвичайно розмаїту картину репрезентації українського мистецтва. Як і деякі інші великі Всеукраїнські виставки; Різдвяна – це відтворення в виставковому проекті реальної картини творчої практики більшості українських митців.
        Складовими цього є широке географічне представництво і як наслідок демонстрація різноманітних стильових манер, тематичних уподобань, колористичних рішень.
        Різдвяна виставка яку складуть понад 500 різноманітних творів – своєрідний художній звіт мистецьких осередків, кожен з яких відзначається неповторністю світобачення, особливим переосмисленням традицій.
        Широкомасштабна творча акція об’єднає роботи знаних художників і молодих авторів.
        Напередодні Різдва та Нового року і в час Новорічних свят багатобарвна і розмаїта виставка привітно зустріне кращими творами сучасних українських живописців, графіків, скульпторів, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, з Києва, Харкова, Косівщини, Полтавщини, Черкащини, з усіх мистецьких регіонів України.
        Щиро запрошуємо всіх небайдужих до мистецтва людей в Центральний будинок художника, де з 16 грудня 2011 року по 9 січня 2012 року розташуються різнобарвні твори і кожен з відвідувачів відкриє для себе щось нове і цікаве.
        Відкриття виставки 16.ХІІ о 16 годині.

Дирекція виставок НСХУ
тел. 272-05-35
факс 272-29-35

Комментарии (0) Просмотров (10619)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели