WIZZ AIR ВИКОНУВАТИМЕ РЕЙСИ ЗІ ЛЬВОВА, ДРУГОГО АЕРОПОРТУ ДЛЯ АВІАКОМПАНІЇ В УКРАЇНІ

Вокруг света

                            НОВИЙ РЕЙС WIZZ ЗІ ЛЬВОВА ДО ВРОЦЛАВА


Київ, 18 січня 2017 року: Wizz Air, найбільша лоу-кост авіакомпанія в Центральній і Східній Європі та найбільший лоу-кост авіаперевізник в Україні, оголосив сьогодні про відновлення операцій з міжнародного аеропорту «Львів», який стане другим українським аеропортом, з якого авіаперевізник буде виконувати перельоти. З 13 квітня 2017 року Wizz Air запускає новий рейс зі Львова до Вроцлава (Польща) з частотою два рази на тиждень, по вівторках і суботах. Квитки на рейси нового авіасполучення можна придбати на сайті wizzair.com за ціною всього лише від 619 грн *.


WIZZ є провідним авіаперевізником, що надає послуги високої якості за найнижчими цінами на українському ринку. Перший міжнародний рейс WIZZ був виконаний з Києва в Лондон Лутон у 2008 році. З тих пір завдяки лоу-кост рейсам WIZZ в/з України понад 4,5 млн пасажирів скористалися можливістю відвідати безліч міст по всій Європі й за її межами. WIZZ залишається прихильником українського ринку, ми будемо й надалі пропонувати ще більше можливостей для подорожей і працевлаштування, а також сприяти розвитку української туристичної галузі та сфери обслуговування.


Лише через декілька тижнів після оголошення про постачання другого літака на свою базу в Києві, Wizz Air на сьогоднішній день пропонує 17 лоу-кост маршрутів до восьми країн з двох українських аеропортів в Києві і Львові. Крім того, пасажири WIZZ, які подорожують для відпочинку або з питань бізнесу, можуть користуватися всіма перевагами мережі маршрутів авіакомпанії, вибираючи зі 136 напрямків до 40 країн, включаючи нещодавно оголошені напрямки з України в Нюрнберг і Копенгаген.


                                          НОВИЙ МАРШРУТ WIZZ AIR ЗІ ЛЬВОВА

НапрямокДніПочатокЦіна від*
ВроцлавВт, сб13 квітня 2017 р.619 грн
Оуэн Джонс (Owain Jones), корпоративний директор Wizz Air під час прес-конференції в Києві сказав: «Сьогоднішня новина підтверджує нашу прихильність до України і готовність забезпечувати українським пасажирам перельоти за найнижчими цінами, а також відмінний сервіс на борту наших літаків. Новий рейс зі Львова до польського міста Вроцлав сприятиме розвитку місцевої економіки, в тому числі, туристичної галузі та пов'язаних з нею сфер, а також посилить бізнес зв'язки між двома країнами. Львів стане другим аеропортом, з якого WIZZ виконуватиме лоу-кост авіаперельоти, і ми сподіваємося незабаром оголосити більше позитивних новин в Україні».


Інформація про Wizz Air

Wizz Air, найбільший лоукост авіаперевізник у Центральній та Східній Європі, пропонує рейси по більш ніж 500 маршрутах з 27 баз, з’єднуючи 136 напрямків в 40 країнах. Флот авіакомпанії складається із 74 літаків Airbus A320 та A321. Команда з 3 000 професіоналів забезпечує високоякісний сервіс та низькі ціни, завдяки чому компанія Wizz Air стала вибором 23 млн пасажирів за результатами фінансового року, який закінчився 31 березня 2016 року. Акції Wizz Air котируються на Лондонській фондовій біржі під тікером “WIZZ” та включені до індексу FTSE 250 й FTSE All-Share Indices. Авіакомпанія пройшла аудит на відповідність сучасним вимогам експлуатаційної безпеки IOSA (IATA Operational Safety Audit), глобального критерію безпеки авіакомпаній Міжнародної асоціації авіаційного транспорту. Wizz Air була названа «Бюджетною авіакомпанією 2016 року» (Value Airline of the Year) за версією одного з провідних спеціалізованих видань авіаційної галузі «Air Transport World», а також „Лоу-кост авікомпанією року» (CAPA Low Cost Airline of the Year) за версією Центру Азіатсько-Тихоокеанської авіації (CAPA), провідного провайдера незалежних досліджень та аналітики на ринку авіації.


За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Sorina Ratz; Wizz Air Group; [email protected]
Ми в Twitter: @wizzair


Примітка:

  • Всі рейси авіакомпанії виконуються літаками Airbus A320 на 180 місць та А321 на 230 місць
  • Постачання нового Airbus A321 почались в листопаді 2015 року
  • Фотографії літаків, екіпажу та логотип можна знайти на сайті: http://wizzair.com/en-GB/press

в один кінець з урахуванням податків та обов’язкових зборів

Предыдущая статья
Следующая статья
Узнавайте о турах первыми!
Подпишитесь на рассылку. Путешествуйте с Турне.