Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура.

Я бы хотел отдохнуть:

XIV Український туристичний форум

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

22.09.2015

Рубрика: Вокруг света (549)

Фотоприложение к статье

18 вересня у НСК «Олімпійський» відкрився XIV Український туристичний форум, організатором якого є Асоціація лідерів турбізнесу України. Цього року вперше Форум мав не лише майданчик для спілкування професіоналів з професіоналами (формат B&B), але у рамках Форуму для всіх любителів подорожей 19-20 вересня відбувся Перший Travelling Fest — фестиваль знижок на туристичні путівки та авіаквитки від лідерів українського турбізнесу та провідних авіакомпаній, представлених в Україні. 

000IMG_0212.jpg
000IMG_0186.jpg
000IMG_9835.jpg
000IMG_9827.jpg
IMG_0169 Hotel Barut.jpg

 
     Цьогорічний літній туристичний сезон показав значне зниження виїзного турпотоку з України, і натомість пожвавлення на ринку внутрішнього туризму. «Зменшення виїзного туристичного потоку з України за результатами літнього сезону очікується на рівні 20-25% у порівнянні з 2014 р.», - зазначив генеральний директор компанії TUI Ukraine Володимир Щупак. За його словами наступного року варто очікувати стабілізації туристичного ринку України. Віце-президент АЛТУ, комерційний директор компанії TEZ Tour Аркадій Маслов відзначив, що туристичний ринок сьогодні звужується, стає все менше реально працюючих компаній.  

IMG_0037 Щупак, Эдам ,Маслов.jpg
IMG_0010.jpg
 
 
        Під час літнього турсезону значно скоротився потік туристів до країн шенгенської зони, оскільки у розпал сезону було введено механізм збору біометричних даних для усіх, хто мав намір отримати шенгенську візу. Лише наприкінці серпня візові центри Чехії та Угорщини змогли нормалізувати свою роботу, а ось запис до візового центру Польщі складно зробити і до цього часу. Через черги у візових центрах, які спостерігались у пік літнього турсезону, чимало туристів змушені були переорієнтуватись на відпочинок у «безвізових» країнах — Туреччині, Єгипті, Чорногорії, Албанії. Найпопулярнішим напрямком літнього сезону серед українців традиційно стала Туреччина,  де відпочило 387 тис. українців (дані за 7 місяців 2015 р.). Далі, за даними туроператорів, йдуть Болгарія, Чорногорія, Греція та Іспанія. Серед безвізових країн на 15-20% збільшився потік українських туристів до Грузії, практично на рівень минулогорічного вийшли продажі по Болгарії. 

 
     На тлі зменшення виїзного туризму цього літа Україна пережила справжній розквіт внутрішьного туризму. Курорти Одеської, Миколаївської та Херсонської областей   у другій половині липня - серпні були заповнені майже на 100%. Прикметно, що цього року розробкою турів по Україні та їх продажем зайнялись туроператори, лідери виїзного туризму, — TUI Ukraine та Coral travel, які представили оригінальні проекти відпочинку в Україні. 

 
    Про значне збільшення кількості внутрішніх туристів, які цього року обрали  місцем відпочинку Україну, свідчать дані Тернопільської області. За словами Назара Яворського, начальника управління туристичної інфраструктури Тернопільської облдержадміністрації, у 2015р. Тернопільщину відвідало близько мільйона туристів, що удвічі більше у порівнняні з попередніми роками. 

IMG_0040 Назар.jpg

Комментарии (0) Просмотров (1039)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели
Карпатские Полонины

КАРПАТЫ

067 561 28 92
050 320 16 74
050 363 35 47
Карпатские Полонины, Орив
Карпатские Полонины Отель "Карпатські полонини" расположен на вершине горы (939 м над уровнем моря), в 7 км от ближайшего населенного пункта. в отеле имеются номера различной категории, а также коттеджи. К услугам отдыхающих предоставляются пешие экскурсии и автомобильные по горам и
Letizia Country Club

КАРПАТЫ

0681545454
Letizia Country Club, Шаян
Letizia Country Club
Киевская Русь - Сходница

КАРПАТЫ

+38 095 414 33 44
+38 067 656 89 55
Киевская Русь - Сходница, Сходница
Киевская Русь - Сходница Четырехзвездочная гостиница Сходницы с лечебно-оздоровительными функциями "Киевская Русь" приглашает на отдых в Карпатах и лечение к себе гостей, желающих красиво отдохнуть и оздоровиться в живописном уголке северо-восточных склонов Карпат, бальнеологическом курортном
Lavanda Country Club Villa

КАРПАТЫ

0504330050
Lavanda Country Club Villa, Яремче
Lavanda Country Club Villa