Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура. Подбор тура: (067) 005-69-05, (050) 345-14-50, Реклама: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

Японський Вечір 13.08.15: відкриваємо Японію разом с TPG!

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

19.08.2015

Рубрика: Вокруг света (653)

Фотоприложение к статье

13 серпня, за підтримки Українсько-Японського Центру та Посольства Японії туроператор Travel Professional Group запросив більш ніж 100 турагенцій Києва на чудовий захід – смачний та культурний вечір, присвячений Японії. 

Офіційна частина заходу розпочалась з урочистого привітання заступника Посла Японії в Україні пані Хіромі Накано, далі гості мали змогу почути від спікерів цікаві розповіді та факти про незвичайний та чарівний світ цієї екзотичної країни та дізнатися більше про унікальний туристичний напрямок від Travel Professional Group.

image001_3.jpg

Головною особливістю заходу була дійсно японська атмосфера. Кожен гість мав змогу відчути себе японцем, поласувавши апетитними ролами та суші, посмакувавши сливове вино, ведучи приємні бесіди з друзями та колегами під традиційні музичні японські композиції. 

image008.jpg

Неможливо уявити Японію без її самобутньої культури, тому організатори представили захоплюючі майстер-класи. Гості опановували мистецтво паперової пластики ориґамі – слухали історії про відому на весь світ техніку виконання паперових фігурок, насолоджувались демонстрацією від професіоналів цієї справи, також і самі мали змогу створити журавликів.

image003_4.jpg
image005_2.jpg

Особливо приємно було дивитися на задоволені обличчя жіночої половини. Дівчата приміряли національний японський одяг – кімоно та юката, в яких відчували себе справжніми японськими красунями та позували для фотографа у традиційній японській кімнаті для чайної церемонії.

image004_1.jpg
image007_2.jpg

Каліграфіст Центру просто приголомшив всіх своєю майстерністю! Навколо чоловіка згуртувались всі, адже він виводив пензлем та тушшю імена гостей японськими символами, малював драконів та дарував свої малюнки на вдачу. 

image009_2.jpg
image006.jpg

Travel Professional Group висловлює величезну подяку Українсько-Японскому Центру Ukraine-Japan Center https://www.facebook.com/pages/Ukraine-Japan-Center/12501152…, а також персонально Директору Юрію Кушнарьову за підтримку та допомогу в організації заходу!
 

Комментарии (0) Просмотров (1957)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели