Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура.

Я бы хотел отдохнуть:

З0-й Весняний ярмарок декоративно-прикладного мистецтва та традиційних ремесел

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

17.04.2013

Рубрика: Украина (240)

У Національному музеї народної архітектури та побуту України склалася давня і гарна традиція проводити календарні і сімейні свята, традиційні українські обряди та ярмарки для киян та гостей міста.

27-28 квітня 2013 року в Музеї відбудеться ювілейний, З0-й Весняний ярмарок декоративно-прикладного мистецтва та традиційних ремесел. На ярмарок буде запрошено народних майстрів - учасників першого ярмарку 1983 року, а також і найкращих майстрів із усіх куточків України.

IMG_3348.jpg

У вихідні передвеликодні дні відвідувачі музею можуть чудово відпочити серед давніх пам’яток української народної архітектури – чепурних садиб, вітряків, млинів, церков серед мальовничих весняних краєвидів, а також придбати для себе вишуканий керамічний посуд із Опішні, Косова, Василькова; традиційний український одяг із Решетилівки і сучасний молодіжний дитячі іграшки та святкові пряники від майстрів із Кіровоградщини; прекрасні подільські рушники, різьблені ковші у вигляді міфологічних персонажів, і спарені весільні ложки з Черкащини; традиційні українські музичні інструменти та плетені із лози зручні меблі і кошики відомих майстрів із Закарпатського села Іза; вироби традиційного ковальства від ковалів із музейної кузні та твори художнього металу майстрів із Донеччини.

Майстрині з села Петриківки, що на Дніпропетровщин порадують відвідувачів своїм Мистецтвом традиційного розпису. Також на ярмарку відбудеться презентація виставок Петриківського розпису та Косівської кераміки.

IMG_0023.jpg

Завжди святом для відвідувачів ярмарку є зустріч з новими витонченими солом’яними виробами, писанками та витинанками, які прикрасять будь-яке сучасне житло. А молоді мами і татусі знайдуть для своїх малюків велику кількість екологічно чистих дитячих іграшок із дерева, трави, листя кукурудзи, яскравих ляльок-мотанок та інших сувенірів і прикрас від народних майстрів з усіх регіонів України.

При цьому усі бажаючі зможуть на ярмарку відкрити у собі творця, пройшовши майстер-клас із виготовлення творів традиційного народного мистецтва у досвідчених майстрів, та виготовити для себе сувеніри на згадку про Музей.

IMG_2821.JPG

Перед відвідувачами ярмарку на відкритій сцені Співочого Поля музею виступлять найкращі фольклорні колективи України, циганський танцювальний ансамбль; модельні агентства презентують свої нові колекції одягу в етностилі, також відбудеться вручення грамот переможцям «Всеукраїнського конкурсу різдвяних зірок», митці розважатимуть слухачів словом, а танцюристи з музейного гурту «Дам лиха закаблукам» навчатимуть охочих українським танцям.

 «Кулішна» та «Шинок» на території музею пригостять відвідувачів смачними українськими стравами і традиційними напоями, а пасічники запропонують великий асортимент корисних та лікувальних продуктів бджільництва.

Тож, запрошуємо усіх киян і гостей міста відвідати Весняний ярмарок декоративно-прикладного мистецтва та традиційних українських ремесел, відпочити серед пам’яток народної архітектури і насолодитись краєвидами та запахами квітучої весни.

Науково дослідний відділ народного мистецтва та фольклору.

Телефон для довідок: 526-56-44.

Комментарии (0) Просмотров (3129)

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели
Карпатские Полонины

КАРПАТЫ

067 561 28 92
050 320 16 74
050 363 35 47
Карпатские Полонины, Орив
Карпатские Полонины Отель "Карпатські полонини" расположен на вершине горы (939 м над уровнем моря), в 7 км от ближайшего населенного пункта. в отеле имеются номера различной категории, а также коттеджи. К услугам отдыхающих предоставляются пешие экскурсии и автомобильные по горам и
Letizia Country Club

КАРПАТЫ

0681545454
Letizia Country Club, Шаян
Letizia Country Club
Киевская Русь - Сходница

КАРПАТЫ

+38 095 414 33 44
+38 067 656 89 55
Киевская Русь - Сходница, Сходница
Киевская Русь - Сходница Четырехзвездочная гостиница Сходницы с лечебно-оздоровительными функциями "Киевская Русь" приглашает на отдых в Карпатах и лечение к себе гостей, желающих красиво отдохнуть и оздоровиться в живописном уголке северо-восточных склонов Карпат, бальнеологическом курортном
Lavanda Country Club Villa

КАРПАТЫ

0504330050
Lavanda Country Club Villa, Яремче
Lavanda Country Club Villa