Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура. Подбор тура: (067) 005-69-05, (050) 345-14-50, Реклама: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

З0-й Весняний ярмарок декоративно-прикладного мистецтва та традиційних ремесел

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

17.04.2013

Рубрика: Украина (241)

Фотоприложение к статье

У Національному музеї народної архітектури та побуту України склалася давня і гарна традиція проводити календарні і сімейні свята, традиційні українські обряди та ярмарки для киян та гостей міста.

27-28 квітня 2013 року в Музеї відбудеться ювілейний, З0-й Весняний ярмарок декоративно-прикладного мистецтва та традиційних ремесел. На ярмарок буде запрошено народних майстрів - учасників першого ярмарку 1983 року, а також і найкращих майстрів із усіх куточків України.

IMG_3348.jpg

У вихідні передвеликодні дні відвідувачі музею можуть чудово відпочити серед давніх пам’яток української народної архітектури – чепурних садиб, вітряків, млинів, церков серед мальовничих весняних краєвидів, а також придбати для себе вишуканий керамічний посуд із Опішні, Косова, Василькова; традиційний український одяг із Решетилівки і сучасний молодіжний дитячі іграшки та святкові пряники від майстрів із Кіровоградщини; прекрасні подільські рушники, різьблені ковші у вигляді міфологічних персонажів, і спарені весільні ложки з Черкащини; традиційні українські музичні інструменти та плетені із лози зручні меблі і кошики відомих майстрів із Закарпатського села Іза; вироби традиційного ковальства від ковалів із музейної кузні та твори художнього металу майстрів із Донеччини.

Майстрині з села Петриківки, що на Дніпропетровщин порадують відвідувачів своїм Мистецтвом традиційного розпису. Також на ярмарку відбудеться презентація виставок Петриківського розпису та Косівської кераміки.

IMG_0023.jpg

Завжди святом для відвідувачів ярмарку є зустріч з новими витонченими солом’яними виробами, писанками та витинанками, які прикрасять будь-яке сучасне житло. А молоді мами і татусі знайдуть для своїх малюків велику кількість екологічно чистих дитячих іграшок із дерева, трави, листя кукурудзи, яскравих ляльок-мотанок та інших сувенірів і прикрас від народних майстрів з усіх регіонів України.

При цьому усі бажаючі зможуть на ярмарку відкрити у собі творця, пройшовши майстер-клас із виготовлення творів традиційного народного мистецтва у досвідчених майстрів, та виготовити для себе сувеніри на згадку про Музей.

IMG_2821.JPG

Перед відвідувачами ярмарку на відкритій сцені Співочого Поля музею виступлять найкращі фольклорні колективи України, циганський танцювальний ансамбль; модельні агентства презентують свої нові колекції одягу в етностилі, також відбудеться вручення грамот переможцям «Всеукраїнського конкурсу різдвяних зірок», митці розважатимуть слухачів словом, а танцюристи з музейного гурту «Дам лиха закаблукам» навчатимуть охочих українським танцям.

 «Кулішна» та «Шинок» на території музею пригостять відвідувачів смачними українськими стравами і традиційними напоями, а пасічники запропонують великий асортимент корисних та лікувальних продуктів бджільництва.

Тож, запрошуємо усіх киян і гостей міста відвідати Весняний ярмарок декоративно-прикладного мистецтва та традиційних українських ремесел, відпочити серед пам’яток народної архітектури і насолодитись краєвидами та запахами квітучої весни.

Науково дослідний відділ народного мистецтва та фольклору.

Телефон для довідок: 526-56-44.

Комментарии (1) Просмотров (3678)

23.07.2019
Я теж була на цьому ярмару)) Ще мої роботи можна подивитсь тут https://biser0k.com.ua/uk/

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели