Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура. Подбор тура: (067) 005-69-05, (050) 345-14-50, Реклама: (095) 545-38-88

Подобрать тур:

Живи, подорожуй та насолоджуйся!

Рубрика

Версия для печати Версия для печатиПослать другу Отправить другуДобавить в избранное Добавить в избранное

01.07.2014

Рубрика: Вокруг света (652)

Фотоприложение к статье

vidp-od.jpg

Оксана Гуменюк

Без имени-1_2.jpgДо Тернополя їдуть заради чарівного ставу й самого Тернополя. Заради неквапливих прогулянок центральними вуличками й запальних вечорів в нічних клубах. Їдуть будь-якої пори року і повертаються закоханими в  місто талановитих мрійників і романтичних людей. Тернопіль можна відкривати за допомогою екскурсоводів, а можна і самостійно: ефект буде той самий. Та й заблукати тут неможливо – вулиці центру виводять до ставу. 

 

 

Тернопіль - місто унікальне, другого такого не знайдеш. Його ще багато хто знає як Файне місто Тернопіль. Говорити про Тернопіль і не сказати про став - це все одно, що мати на увазі Єгипет без пірамід. З іншої сторони, розповідати про Тернопільський став нелегко – всі його прекрасно знають, чи не щотижня вітаються з його ласкавими хвилями. Літом на ставі плаває два катери — “Герой Танцоров” та “Капітан Г.Г. Парій”. Прогулянка триває 30 хв і за цей час можна насолодитися красою навколищньої природи. Відгуки про Тернопільський став завжди захоплені.

 

 

Оригінальні ліхтарі на набережній подібні до знаменитих петербурзьких ліхтарів-маяків. До речі, на набережній ставу неподалік Надставної церкви тривалий час знаходився пам`ятник герою-матросу. Факт цікавий, тому що матросів у нашому місті ніколи не водилось.

 

 

Тернопільський став має 2 унікальні острови: острів Кохання і острів Розлуки.

Острів Кохання – місце, де з’єднуються серця, де бурлить кохання, пристрасть та глибокі почуття. Він з давніх-давен став місцем побачень та зустрічей закоханих пар. Це місце випромінює ніжність, красу та глибину почуттів. Досить часто можна помітити хлопців, які стоять та з нетерпінням очікують свою другу половинку чи кохану дівчину чи нову симпатичну знайому. Букет квітів тремтить у руках закоханого. А з помітною поспішністю крокує дівчина через місток, помічає свого закоханого і прямує до нього. Все стає безтурботним! Світ стає безтурботним! З парку на острів Кохання можна потрапити через невеличкий місток. Посередині острова розташована альтанка, яка оточена вербами. Під гіллям верб знаходяться романтичні лавочки. Тут можна проводити час, не помічаючи його плину.

 

 

Забудьте про турботи, відвідавши цей куточок Кохання! Відвідайте його з коханою дівчиною чи дівчиною, з якою плануєте будувати серйозні відносини. І ця романтична аура острова допоможе вам у ваших стосунках.

 

 

Острів Розлуки – це острів оповитий частково сумом, минулим та ностальгією. Інколи сюди приходять одинокі люди і, дивлячись на плескіт хвиль та безтурботних чайок, згадують своє минуле, попередні відносини, які завершились несподівано та невтішно, згадують старі помилки, обдумують негаразди. В їхніх пам’яті оживають найприємніші моменти їхнього життя, пристрасні поцілунки, ласкаві дотики, ніжність відносин тощо.  Доречі, тернополяни вірять, що на перше побачення не варто ходити на Острів Розлуки, бо це принесе закоханим сльози, негаразди, їхні відносини втратять барвистість та безтурботність.

 

 

Єлисейські поля. Такий – собі кавер на знамениту туристичну родзинку Парижу Єлисейських полів придумали тернопільські тінейджери. Це два пагорби і невеличка алея парку Шевченка. Тернопільські «Єліся» розташовані поруч сходів – фонтана, за спиною готелю «Тернопіль». Два пагорби, чи то пак «поверхи», як їх називають місцеві тусовщики і нижня алея, що біля набережної парку – це і є заповітний клаптик Парижу.

 

 

Живи, подорожуй та насолоджуйся!!! Приїжайте в файне місто Тернопіль!!!

Комментарии (8) Просмотров (6597)

Алёна
13.07.2014
прекрасная статья))
Иван
10.07.2014
Обязательно приедем.
Наталя
09.07.2014
Люблю файне місто Тернопіль також ))))
09.07.2014
красотища!!!
08.07.2014
Очень познавательная, интересная статья !
serg sid
08.07.2014
Хорошая работа
Светлана Сибгатуллина
06.07.2014
Просто чудесно
Marina
06.07.2014
Чудова стаття

Имя*Email
  
Комментарий*
(до 5000 знаков)
Введите символы, изображенные на картинке
CaptchaCode

Горящие туры по почте
Следи за ценами!
Подпишись на рассылку туров!
Email:
Управление подпискойRSS
Лучшие отели