Зарегистрироваться Войти

TURNE - №1 туристический портал Украины.  Все для быстрого и удобного выбора тура. Звоните: (044) 393-43-97, (067) 448-34-60

Великолепная Прага

Чехия,

Информация о туре
Человек в туре:1 взрослый
Дата выезда:
Длительность:
Тип номера: 
Питание:завтрак
Выезд из:Киев
Цена:
Стоимость тура может меняться в зависимости от курса валют
Проезд:Включен 
Тур предоставлен:Море Туров
Код тура:
В стоимость входит:
  • страховка
  • трансфер
Описание программы

Вихідні в Чехії!!!

 Вартість 3000 грн  
Київ - Львів – Прага – Львів  - Київ  
 
Програма туру:  
 
День 1 Київ-Прага 
 
 
Виїзд до м. Прага(Чехія) ! Збір групи в 7:30. З Києва виїзд о 8.00. Виїзд від  м. Житомирська
Час збору групи може змінюватись! Перетин кордону. Нічний переїзд по території Польщі та Чехії. *Туристи можуть приєднуватись до туру у Львові  
 
День 2 Прага
 
Раннє прибуття у м. Прага (час прибуття залежить від тривалості проходження кордону). Безкоштовна пішохідна оглядова екскурсія по Празі (Частина 1). Екскурсія по Старому місту. Продовж екскурсії ви ознайомитесь з місцем, де дув кордом міста, кріпосна стіна, дізнаєтесь де жили королі Богемії, Німеччини та Угорщини протягом 101 року. Ви дізнаєтесь, що таке Тин, та яку роль він відіграв в розвитку міста. Відвідаєте серце Старої Праги – Стару Ринкову площу, познайомитесь з празьким астрономічним годинником, Орлою та приміщенням старої ратуші. Прогуляєтесь середньовіковими вулицями Старого міста. Вийдете до каплиці, в якій проповідував Ян Гус – національний герой чеського народу, проповідник, ідеолог чеської Реформації. Старими кварталами міста вийдете на Площу хрестоносців і перейдете Карловим мостом – візитівкою Праги, на якому зможете загадати своє найпотаємніше бажання. Орієнтовний час проведення екскурсії - 2 години. Поселення в готель.  Вільний час у Празі.  Ночівля.  
 
День 3 
 
Сніданок.  8:30 Виїзд з готелю. Факультативна екскурсія до м. Карлови Вари (20 євро). Це подорож до самого великого курорту в Чеській Республіці. Протягом екскурсії Ви зможете дізнатися історію міста, найбільш значимі для нього події, дізнаєтесь, які відомі люди часто приїжджають на лікування та відпочинок і які приїжджали у минулому (наприклад, в Карлових Варах лікувались Петро I,Бетховен, Тургенєв та багато інш.). Факультативна екскурсія до пивзаводу «Крушовіце». Екскурсія заводом, дегустація пива, можливість придбати продукцію заводу (15 євро). Повернення в Прагу. Вільний час у Празі.  Ночівля.  
 
День 4 
 
Сніданок.  8:30 Виселення з готелю. Безкоштовна пішохідна оглядова екскурсія по Празі (Частина 2). Екскурсія по Празькому Граду. Екскурсія починається біля Страговського монастиря, ансамбль якого утворюють костел Діви Марії та будівля Страговської бібліотека. Потім Ви прогуляєтесь до сховища безцінної колекції літургічних скарбів – Лоретте, костел, якій відноситься до числа найбільших центрів паломництва в Чехії. І наприкінці, Градчанська площа, що обрамлена барочними фасадами, вона відкриває вхід в Празький Град, політичний та історичний центр міста, резиденцію президента Республіки. На Вас чекає знайомство з монументальним інтер`єром кафедрального собору Св. Віта, елегантним Королівським палацом, Золотою вуличкою. Орієнтовний час проведення екскурсії - 2 години. Прогулянка на кораблі по річці Влтава з обідом (20 євро). Екскурсія дозволить побачити усі визначні місця з зовсім іншого ракурсу. Протягом річної «прогулянки» Вам відкривається неповторна панорама Праги. Протягом екскурсії маєте можливість пообідати (шведський стіл).   Орієнтовно після 14:00 від’їзд додому.  
 
День 5 
 
Прибуття до м. Київ (час прибуття залежить від тривалості проходження кордону).  
 
!!! Час руху транспорту по програмі та порядок проведення екскурсій може буде змінено в залежності від проходження митниці та прибуття до місця призначення.  
 
У вартість входить:
- Проїзд автобусом єврокласу Київ-Львів – Прага–Карлови Вари - Львів- Київ
- Проживання у готелі 3* (2 ночі);
- 2 сніданки в готелі (шведський стіл) - Страховка;
- Супровід керівника групи
- Оглядові екскурсії по м. Прага (частина 1, частина 2)  
 
У вартість туру не входить:
- Факультативні екскурсії: 
- Вхідні квитки в музеї;
- Витрати на харчування та особисті витрати;
- Проїзд в громадському транспорті.  • Воплотим в жизнь все Ваши, даже самые смелые, ожидания о Вашем идеальном отпуске))

  • Подберем любые авиа и автобусные туры, в любые уголки земного шара!!! Экскурсионный и пляжный отдых!

  • ТА МОРЕ ТУРОВ

  • город Киев ст. метро Арсенальная 

  • Инженерный переулок 4В оф 101

  • +38(098)500-77-87 

  • +38(073)500-77-73 

  • +38(044)290-01-83

Остались вопросы по туру?

Оставьте номер телефона и менеджер турагентства перезвонит вам, и ответит на все Ваши вопросы.

Выберите город
Данные о туре "Великолепная Прага, от 0 ночей с питанием завтрак, 01.01-01.01" устарели.
Заполните форму, чтобы уточнить наличие этого тура.
01.01
2 взрослых
bigmir)net TOP 100