Зарегистрироваться Войти

TURNE - все для быстрого и удобного выбора тура.      Подбор тура: (067) 448-34-60        Для агентств: (095) 545-38-88

Кулінарний фестиваль "Галицька дефіляда"

Галицька дефіляда — це етно-гастрономічний фестиваль, який проходить щороку у нас в Тернополі. Фестиваль проводиться у форматі народного гуляння для пропагування кулінарних традицій Галичини, екологічної їжі та розвитку етно-культури регіону. Всі відомі ресторани та ресторанно-розважальні комплекси Тернополя пропонують скуштувати їхні смачні страви та фірмові напої. Це і ресторан-музей Старий Млин, пивоварна ресторація Ковчег, ресторан Максім, Тернопільска кнайпа, бар Коза, ресторан Хутір, ресторани День і Ніч, Рандеву таЧумацький шлях. На сьогоднішній день вже проведено 3 дефіляди.

Перший фестиваль
був проведений в жовтні 2013 р. на Театральному майдані.

Другий
- 6-8 червня 2014 р. в парку ім. Шевченка. На Галицькій дефіляді виступили гурти Лісапетний батальйон, Los Colorados, Banda Arkan, Рапсодія, Fidel Trio Quartet, Фолькнери, Петрос, Фа Мажор, Медовий полин та інші. На фестивалі було встановили п'ять кулінарних рекордів (у тому числі два світових): найдовший мангал, найдовший шашлик, найбільша кількість зеленого борщу, найбільша карта-фототорт Тернопільської області та найбільша кількість рекордів, які встановлені на одному фестивалі. 

Третій фестиваль
провели 10-12 липня 2015 року в парку ім. Шевченка.Чотириметровий козак-кіборг став символом цьогорічного фестивалю Галицька дефіляда. Зроблений повністю із частин металу відомим скульптором, який славиться своєю неординарністю Сергієм Кузнєцовим. Другою найцікавішою фотолокацією стало відоме «Фото Патріота», де на фоні українського та бандеростягів могли фотографуватися гості фестивалю з різними написами, як-от «Слава Україні», «Я люблю Україну». В перший день на території фестивалю облаштували найдовший гостинний стіл, довжиною майже 100 метрів, а за ним найменшим гостям фестивалю роздавали безкоштовні еко-йогурти. Старші ж гості могли встановлювати пивні рекорди, а молодь — ласувати досхочу медом зі справжніх стільників, допоки пасічники показово у медогонках «витріпували» мед. Не обійшовся фестиваль без безкоштовних частувань. Різні види кулішу, рибна юшка, борщ, — це все на одній із локацій роздавали гостям безкоштовно. За підрахунками організаторів, після приготування лише за декілька годин вдалося роздати декілька тисяч порцій. Родзинкою дійства став конкурс-фестиваль «Галицьких музик», учасники якого змагалися за головний приз — 10 тисяч гривень. Доповнювали музичні хвилі фестивалю ще й творчі локації: майстер-класи з танців,  бойового гопаку, стріляння з лука, а ще плетіння віночків, спорудження фігур із сірників, виготовлення ляльок-мотанок та багато іншого.  

Слідкуйте за оновленнями і дізнайтесь першими коли і де буде проходити фестиваль Галицька дефіляда в 2016 р.
 

Статья Кул__нарний фестиваль 1.jpg
Статья Кул__нарний фестиваль 2.jpg
Статья Кул__нарний фестиваль 3.jpg
Статья Кул__нарний фестиваль 4.jpg
Статья Кул__нарний фестиваль 5.jpg
Статья Кул__нарний фестиваль 7.jpg
Статья Кул__нарний фестиваль 8.jpg
Статья Кул__нарний фестиваль 9.jpg
Статья Кул__нарний фестиваль 10.jpg
Статья Кул__нарний фестиваль 6.jpg

Оксана Гуменюк
Эксперт Турне в Тернополе, Украина

Другие статьи эксперта по Тернополю